Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39

 Dzisiaj przeczytano
 18040 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Na jakiej zasadzie? , peress 7/09/02 10:15
Na czym polega mechanizm buforu w discmanach ? Czy bufor rzędu 100s gwarantuje działanie podczas biegu , czy mozecie okreslic jakosc discmana firmy Thomson RP-2410

peress

  1. no więc ... , NimnuL-Redakcja 7/09/02 10:37
    Discman ma wbudowaną pamięc- jakaś półprzewodnikowa chyba - coś na zasadzie RAMu ... Czytnik bezpośrednio do tej pamięci wczytuje muzyke (z pewnym wyprzedzeniem - np 100s) i dopiero z tej pamięci jest muzyczka odgrywana ... po prostu jest pewien zapas muzyki i jesli czytnik zgubi ściezke to nic nie szkodzi, bo muzyka bedzie odgrywana z pamięci .. a jesli zlapie spowrotem sciezke to zacznie wgrywac ponownie do pamieci ... dzieki czemu muzyka leci bez przerwy .
    Mozna to porownac do bufora nagrywarki, gdzie dane zczytywane sa do jej pamięci i dopiero bezpośrednio z niej nagrywane na płyte ... jesli dane nie beda dostarczane z odpowiednią prędkością to jeszcze przez jakis czas wypalarka ma zapas w pamięci ...

    100s. powinno wystarczyć do biegania - w sumie mi sie zdażyło, ze na Philipsie 100s bufor nie wystarczył do jazdy na rowerze - zdazały sie przerwy, ale to chyba już zalezy od czytnika i mechanizmów tłumienia drgań płyty, bo w podobnej sytuacji SONY z takim samym buforem radził sobie b.dobrze ...

    Nie wiem niestety jak ten Discman Thomson sie sprawuje, ale osobiście poleciłbym SONY lub Philipsa - b.dobre brzmienie ... oraz Panasonic - wykonany jest swietnie .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL