Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07
 » pwil2 02:30
 » Visar 02:27
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13

 Dzisiaj przeczytano
 24261 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z dyskiem , Maniak 7/09/02 14:41
6 czerwca po włączeniu kompa pojawił sie komunikat:nieprawidlowy dysk itp. po restarcie tak samo...
byly trzy partycje,po odpaleniu instalki windy 1 została sformatowana i wszytko ok . Ale nie ma pozostałych!!! w windzie jest tylko ta jedna, a fdisk pokazuje jako całą pojemność dysku. Dysk: IBM dtta351010 10gb. Czy można jakos odzyskać dane z pozostałych partycji? Są mi bardzo potrzebne ....POMOCY!!!Dodam ze podobny problem ma paru moich kolesi...

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. te 2 narzedzia ci pomoga: , glewik 7/09/02 15:49
    EasyRecovery Professional
    i Ranish Partition Manager
    p.s.
    to przeczytalem na stronie mojego programu anty wirusowego:
    5 września 2002
    UWAGA! Informujemy, że dnia 6 września (piątek) robak Win32.HLLM.Klez.1, znany również jako Win32.Klez.E@mm, uaktywni swoje procedury niszczące pliki zapisane na twardym dysku zainfekowanego komputera.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. hmmm , Maniak 7/09/02 16:06
      Antyvirem go sprawdzilem nic nie wykryl :/ dzieki za info

      Zmień swój podpis na Boardzie

  2. swego czasu u mnie , Outsider 7/09/02 18:08
    w firmie byla spora jazda z Klezem i z doswiadczenia wiem, ze ciezko go wykryc poniewaz szybko sie mutuje (w maju powstaly trzy jego odmiany). NAV nie wykrywal wszystkich od razu.

    Okiełznany Ukierunkowany Twór
    Sometimes Informatycznie
    zDEspeRowany...

  3. To niekoniecznie Klez , scheryf1 8/09/02 10:43
    W robocie złapaliśmy wirus boot sectora. Objawy te same. Radzę przed użyciem innych programów odpalić np. Mks-vira z poziomu DOSa, dokładnie przeskanuje boot sector. NAV tego nie zrobił. Potem skorzystaj z rady kolegi glewika.

    Dobrze jest, ale w łeb sobie jeszcze
    strzelać nie należy.

  4. Zapomniałem dodać , scheryf1 8/09/02 10:47
    odpal kompa z dyskietki startowej.

    Dobrze jest, ale w łeb sobie jeszcze
    strzelać nie należy.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL