 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » AfiP 06:26 » XepeR 06:23 » Wedelek 06:10 » Kenny 06:03 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07

Dzisiaj przeczytano 34727 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
koniec walki z ISDN , walczy 8/09/02 15:01 nie wiem czy to kogoś zainteresuje ale po kilku próbach zakończyłem walkę z ISDN, prosiłem kilka razy o radę, to są moje topiki:
http://twojepc.pl/boardPytanie24144.htm
http://twojepc.pl/boardPytanie24582.htm
http://twojepc.pl/boardPytanie24582.htm
rowiązanie okazało się banalne, pierwszy raz miałem z ISDN do czynienia, ale doszedłem to tego sam, jakoś nikt na to nie wpadł. Chodzi o to że sygnał musi być wyprowadzony z terminala NT ze złącza cyfrowego (ST) a nie analogowego (TA), terminal jest marki Quanta....brzydki jak noc ale za to nadrabia
brakiem inteligencji...
...nie mam na nic czasu.... - hmm... chyba wpadl... , capri 8/09/02 15:26
http://twojepc.pl/boardPytanie24799.htmQuidquid latine dictum sit,
altum videtur - ;-) , McKania 8/09/02 16:11
jw.config: skóra, fura i coreDuo ;) - sorry zwracam honor capri , walczy 8/09/02 22:35
jestem trochę ostatnio zakręcony ;))))...brzydki jak noc ale za to nadrabia
brakiem inteligencji...
...nie mam na nic czasu.... - looz... ratuje Cie Antek i Radzio :))) , capri 9/09/02 06:35
j.w.Quidquid latine dictum sit,
altum videtur
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|