Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » AfiP 06:26
 » XepeR 06:23
 » Wedelek 06:10
 » Kenny 06:03
 » KHot 05:43
 » @GUTEK@ 05:26
 » hokr 05:08
 » PeKa 05:07

 Dzisiaj przeczytano
 34584 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z firewallem , TeK 8/09/02 16:42
uzywam firewalla kerio/personal firewall i mam problem ze zblokowaniem jednego delikwenta z sieci lokalnej aby nie mogl sciagac ode mnie plikow udostepnionych na otoczeniu sieciowym (koles nie zna umiaru).
Zablokowalem porty 137,138,139 w obie strony dla TCP i UDP (ma stale IP) a on nadal sciaga bez problemow. Nie znam sie za dobrze na tym i juz powoli wymiekam, nie wiem czy ten firewall jest taki cienki czy ja cos zle robie.

z gory dzieki za ewentualne porady

pozdrawiam

  1. do Lan'u to ... , XTC 8/09/02 16:52
    bardzo fajny jest "Lockdown2000"

    Linux

  2. a może ciągnie po NetBIOS/NetBEUI ? , Star-Ga-Te 8/09/02 22:07
    Z pominięciem tcp/udp/ip ?
    Pytanie: czy Ty i on macie zainstalowane rónież TE protokoły?
    No i oczywiście, czy twój fire potrafi je zablokować?
    Albo czy te protokoły są Ci na Twoim kompie potrzebne?

    --
    Informatyka jest nauką doświadczalną.
    Dzięki AI jeszcze bardziej.

  3. Adres IP , Gali 8/09/02 22:38
    Zablokuj jego IP.
    Stworz regule dostepu .

  4. a zagladales... , Czarek 9/09/02 15:45
    na zakladke Microsoft Networking w Kerio??

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL