Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » NimnuL 08:10
 » Carat 08:10
 » Dexter 08:09
 » Dhoine 08:05
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Kenny 07:59
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43
 » Armitage 07:33
 » marek_m 07:32
 » ngP 07:29
 » JE Jacaw 07:27
 » acd 07:16
 » emigrus 07:16
 » dugi 07:06
 » leosh 07:01
 » Kraszan 06:56
 » AfiP 06:26

 Dzisiaj przeczytano
 42017 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT: Jak dojechac z dworca we Wrocku na giełde z telefonami k.? , nRush 9/09/02 20:52
Bylbym wdzieczny za opis najkrotszej trasy z uwzglednieniem komunikacji miejskiej. No i nazwe ulicy na ktorej w koncu ta gielda sie znajduje bo co zapytam kumpli to mi inna podaja.

Pozdr.

  1. Swiebodzki , akustyk 9/09/02 21:11
    jesli chodzi o niedzielna gielde kolo Dworca Swiebodzkiego, to proponowany dojazd jest autobusami: 139, 149, 406, 409, 135, albo tramwajami: 15, 22, 5

    polecam: www.wroclaw.plan.pl i sprawdzic gdzie wymienione linie maja przystanki kolo Glownego i gdzie przy Swiebodzkim wysiasc

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. coosh za zgodność , Zryty_Berecik 9/09/02 21:14
      :))))) no tylko ty troszke wiecej wiesz ode mnie :)
      wstyd 20 lat mieszkam wewrocku i nie wiem gdzie niektore dzielnie są

  2. na gieldzie elektronicznej , Zryty_Berecik 9/09/02 21:13
    duzo jest stoisk z komorami
    gielda miesci sie na dworcu swiebodzkim

    z drowca to 3eba jechac 15 , 22 tramwaj
    a autobusem nie wiem

  3. giełda elektoniczna we Wrocku... , Jan 9/09/02 21:21
    mieści sie przy ul. Robotniczej, trzeba kawałek podejść z byłego dworca Świebodzkiego. Przy samym dworcu zaczyna się giełda (targowisko) ogólne.

    ...

  4. Heh , yanix 9/09/02 21:32
    też miałem napisać ale za wolny jestm ;)

    Będzie, będzie...

  5. Dzieki za wyczerpujaca odpowiedz! , nRush 9/09/02 22:08
    Tego mi bylo trzeba :)
    Pozdr.

  6. heh widze ze juz wszyscy odpiwiedzieli - a ja sobie za to czerwony pazdziernik obejrzalem , Thadeus 9/09/02 23:53
    po raz 10 :)


    dobrze koledzy rzecza, a wstep byl po 2 zety jak pamietam :)

    ...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL