Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50478 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] JOKE , Dtomek 10/09/02 11:35
Siedzi sobie babka z dziadkiem, oglądają telewizje. Nagle babka mówi:
- Te stary, a może byśmy się koniaku napili?
- E, babka, przecież już cały wypiliśmy! Nie ma ani kropli.
- Idź stary do piwniczki, może cos się jeszcze uchowało.
Cóż było robić, poszedł dziadek do piwniczki, graty przesuwa,
skrzynki
przestawia. Nie ma. Przenosi worki z ziemniakami... i nagle Butelka!
Podnosi ˇ cala zakurzona, przeciera trochę rękawem, czyta: KONJAK.
Uradowany leci do babki. Usiedli nalali, wypili, znowu nalali, znowu
wypili i tak cala buteleczka pękła. I ni stąd ni zowąd nagle wzięła
ochota
na dziki seks. Dziadek brał babkę to z tej to z tamtej strony, ona
była
raz na górze raz na dole, raz aktywnie raz pasywnie, robili to po
francusku, hiszpańsku włosku, jak tylko umieli. Gdy nad ranem
zmęczeni
leżeli ciężko dysząc, ale szczęśliwi, babka mówi:
- Dziadek, to chyba nas tak po koniaku tym wzięło. Zobacz, co to za
marka.
Dziadek wziął pusta butelkę do ręki, przetarł dokładne cały kurz i
czyta:
- Koń jak nie może, dwie krople na wiadro wody.

Kto się wcześnie z łóżka zbiera, ten
wcześnie umiera.

  1. długa broda , McJackal 10/09/02 11:50
    ale warto sobie czasem przypomnieć klasyki

    i7-10700K@5.2GHz 16GB@4600MHz
    RTX2080Super 34''165hz1TB-NVME 8TB-HDD
    Win11Pro

    1. Ta ja jakis mlody jestem , Dtomek 10/09/02 11:52
      bo go nie znałem.

      Kto się wcześnie z łóżka zbiera, ten
      wcześnie umiera.

  2. ;-) swietne :-) , NimnuL-Redakcja 10/09/02 12:42
    :-))))))))))))))))))))))))))))

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  3. buehehehehe , Martens 10/09/02 13:18
    cool !!!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL