Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 50597 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy ktoś wie gdzie się podziała strona "dream network" ? , Norton 10/09/02 15:13
Wcześniej była pod adresem www.dreamnet.help.pl ale ją wcięło. Może wiecie gdzie się przenieśli?

Szukam dobrego opisu instalacji SDI w slackware i wiem, że tam był. Znacie jakieś dobre opisy?

Zmień swój podpis na Boardzie
maks 100 znaków, 3 linie,
zabroniony spam oraz reklama

  1. OT - pytanie do Nortona , Maverick 10/09/02 17:12
    byłeś moż na urlopiku nad morzem w Dębkach tak gdzieś ok.20 lipca? Byliśmy z kobietką na rowerkach i mijało nas siakieś zielone autko a na dachu miało łajbke a na niej naklejka NORTON :)) i tak tylko pytam

    Pozdro. Jak sie układa Nowe życie?

    1. Niestety to nie ja :) , Norton 10/09/02 20:12
      Ale widać jestem bardzo popularny :)

      Moją łajbkę będę woził na specjalnej przyczepie bo się na dachu na bank nie zmieści.

      Jak się układa? Po prostu super. Nie mam żadnych powodów do narzekań. Żonka świetnie gotuje (szkoda, że ja muszę potem zmywać), dogadujemy się praktycznie bez słów. Pracę mam, a nawet dwie i szykuje się trzecia (wykłady dla nauczycieli informatyki). Golfik jeździ (ma troszkę zbyt niskie oborty ale to się ustawi), mieszkanko mamy, Sabina jest właśnie na pierwszych zajęciach z aerobiku a ja szlifuję php i mySQL bo mi to potrzebne do pracy.

      Na razie gadanie typu "nie żeń się bo stracisz wolność" się nie sprawdziło. Wyobraź sobie, że żona mnie pyta kiedy jesteśmy w skiepie, czy nie chcem wziąć sobie piwka na wieczór. Jak mówię, że idę do knajpy z kolesiem to jedyne co słyszę to "baw się dobrze" itp. Jednym słowem jest git.

      Pozdrawiam

      Zmień swój podpis na Boardzie
      maks 100 znaków, 3 linie,
      zabroniony spam oraz reklama

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL