Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:46
 » Artaa 10:44
 » 247 10:41
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24

 Dzisiaj przeczytano
 58566 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Sieciowka - problemy , maju 11/09/02 12:19
Konfiguracja mego kompa to: A1800+, SL-75KAV, 2x256MB DIMM Kingston (na Infineonach), Radeon 8500Pro 64MB Club3D, Live 5.1, BIV 60GB i 40GB, sieciowka D-Link lub SiS900 albo RTL8139C. A problem jest dosyc ciekawy:
Wszystko bylo OK do czasu az Windows zgubil pewnego dnia sieciowke - znikla z systemu bez sladu. Co gorsza po kilku restartach znikla tez z BIOSu. Zonglowanie sieciowkami i slotami nie przynosi efektu. Komp sie wiesza, wylacza przy wykrywaniu urzadzen przez BIOS, czasem nie chce sie odpalic. Wczoraj BIOS wykryl sieciowke nie jako PCI Ethernet Controler tylko jako Unknown Device (przydzielajac dobre przerwanie), a wczesniej jako PCI Ethernet Controler bez przerwania (IRQ N/A). Ma ktos jakies sugestie? Bo juz mnie cos trafia! Przeciez 3 sieciowki nie moga byc zrabane!

  1. A jak pod DOS'em? , joker_ads 11/09/02 13:10
    Cze
    Może moja rada wyda ci się idiotyczna ale jeśli chcesz w 100% wykluczyć problemy ze sprzętem to zrób małą partycję (do 512mb chyba) zainstaluj DOS i NC wgraj stery i jazda. Jak wszystko spoko to znaczy że winda fiksuje. Swoją drogą niejednokrotnie już instalowałem najpierw DOS'a , sieć i na końcu winde i nigdy kłopotu nie miałem (dotyczyło to nie tak dobrego i rozbudowanego sprzętu jak twój). Jeśli chciałbyś spróbować a miałbyś kłopot z oprogramowaniem to pisz gdzie a ci go prześlę.
    Pozdro

    "prawda jest jedna jak dziura w
    dupie, a każdy ma swoją"

    1. Nie probowalem... , maju 12/09/02 15:16
      ale juz zdazylem przeinstalowac Winde i nie pomaga ...

  2. A masz Firewire na Live 5,1? , H@dson 11/09/02 20:51
    jw.

    1. NIE , maju 12/09/02 15:16
      jw.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL