Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Pietka 14:49
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79388 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Radeon 9000Pro , west! 13/09/02 12:48
Czesc
Czy ktos z was ma juz ta karte ?
Jezeli tak to jak sie spisuje technologia FULLSTREAM?
Tylko prosze nie odsylajcie mnie do jakis tam testow bo one wlasnie ten temat w dosc skuteczny sposob pomijaja albo tylko wspominaja o tym ze RV250 jest wyposarzony w taka technologie.
Z gory wielkie dzieki i pozdrawiam.

  1. no ma się od niedawna;P , Mackintosh 16/09/02 12:57
    Ale musiałbyś mi przytoczyć tę technologię bliżej...bo nawet nie wiedziałem, że radek 9000 pro ma takową...Powiem, że ja dla mnei jestem bardzo zadowolony chociażby dlatego, że nigdy wcześniej nei widziałem w 3d marku 2001 testu Nature i bump mappingu...apropos testu na moim ECS k7s5a duron600@850 fsb 147 5700 bez mała...jakoś grafiki i obrazu nei narzekam tym bardziej, że prawie 4 latka jechałem na rivie tnt 2 ultra jak dla mnie bomba...Przytocz mi bardziej tę technologię to sprawdzę:) pozdrawiam

    " Życie zmusza człowieka do wielu
    czynności dobrowolnych. "

  2. he he he , west! 16/09/02 13:09
    teraz to ja juz sobie tez kupilem od gigabyta i sam testuje to cudenko
    na razie to mam problem z szyna agp poniewaz nie moge go zmusic by pracowal w agp x4 (tylko agp x2)
    Pewnie pomoze zmiana sterow (juz sie sciagaja)
    Moaj poprzednia grafa to s3 virge PCI + v2 12MB wiec tez mi kopara opadla jak zobaczylem test nature.
    Procek to Duron 700@950 i zapewne dlatego ze mam strasznie stare stery do tego radka to wynik w 3d marku to tylko niecale 3,9Tys. :(((

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL