Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rurecznik 16:04
 » Sherif 16:04
 » Hitman 16:04
 » kojot 15:58
 » NimnuL 15:57
 » pawcio 15:53
 » KHot 15:51
 » Nihilist 15:45
 » elliot_pl 15:45
 » piszczyk 15:25
 » 247 15:22
 » Kenny 15:21
 » AdiQ 15:16
 » Holyboy 15:11
 » Dhoine 15:06
 » XepeR 15:04
 » 5eba 15:04
 » Ament 15:04
 » grubas 15:00
 » leosh 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 85726 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Creative FPS1600 , ectorn 13/09/02 22:13
Kuppc ma ten zestaw w ofercie po calkiem atrakcyjnej cenie 265zl ( w porownianiu z innymi sklepami) tylko, ze tam jest napisane oem i zastanwiam sie jaka jest roznica w przypadku glosnikow miedzy wersja box i oem
  1. hmmm mam box , bajbusek 13/09/02 22:15
    i nic w nim specjalnego nie bylo - nawet nuzek :((

  2. Gdy kupowalem dtt2200 , Kenny 13/09/02 22:16
    roznica polegala tylko i wylacznie na pudle z szarego kartonu i swistku papieru zamiast instrukcji.

    .:Pozdrowienia:.

    1. Dokładnie. , Doczu 14/09/02 01:04
      A cena nie jest wcale taka atrakcyjna - za tyle samo + koszty wysyłki kupowałem 2 tygodnie temu (chyba u Frazira).
      IMHO te głośniki to nic nadzwyczajnego. Sam mam FPS 1000 i porównywałem. Troszke ładniejszy basik, i niewiele głośniej grają. Poza tym brak stojaków całkowicie je u mnie dyskwalifikuje. Wykonanie złącz gorsze nież w FPS 1000 (1000 - złocone ; 1600 - zwykłe, stalowe)
      Może lepiej troche dołożyć i kupić Inspire 5100 lub 5300.
      Rzekłem.

  3. Mam OEM'y i nie brakuje żadnego głośnika :) , Bart 14/09/02 00:52
    Różnica to kolorowe pudełko w BOX i szare w OEM - to wszystko.
    Mam potencjometr na kabelku, głośniki są w ładnym czarnym kolorze i mają podstawki.

    1. potwierdzam , J@rek 14/09/02 08:21
      to co napisal Bart i dodam, ze nawet fajnie graja... do SB Live! Value akurat :-)

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

    2. no wlasnie , majek 14/09/02 08:22
      są podstwaki (i gumki nawet ;)) - za to nie ma nóżek - co mi zresztą nie przeszkadza, bo mam satelity powieszone na scianie z tyłu ;)
      Btw. Jak już kupisz te glosniki to subwoofer umiesc tak zeby otwór wylotowy był w kireunku zejscia sie dwóch ścian - daje troche lepszy efekt


      ... ale jak to?!

  4. roznica polega na tym, ze , NimnuL-Redakcja 14/09/02 09:02
    w wersji BOX dostajesz procz glosniczkow wyposarzonych tak samo jak OEM kolorowe pudelko i kilka ulotek oraz 12m dluzsza gwarancje ... Wersja OEM ma 12m gwary i szare pudelko ... reszta jest identyczna. Sam mam wersje OEM tych glosniczkow ... na domowe zapotrzebowanie graja b.dobrze i wygladaja tez ... IMHO to. b.dobry zakup.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL