Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00

 Dzisiaj przeczytano
 4061 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki monitor 17" , Janusz 17/09/02 11:52
Właśnie, jaki monitor 17" polecacie w przedziale 700-900 zł.
Thx za wszelkie podpowiedzi.

Zawsze warto być człowiekiem,
choć tak łatwo zejść na psy.
/Autsajder, Dżem/

  1. Samsung lub Philips , L3ad3R 17/09/02 12:06
    nie sklanialbym sie do LG bo na nich mocno widac przeplot :P

    |Athlon 2.0@2.6|Asus A7N8X-X|DDR
    512MHZ|R9800|160GB 8MB|SB
    Audigy2|MX310|

  2. W tej cenie to chyba Belinea i Hyunadi , mehow 17/09/02 12:10
    Obie marki korzystają z Samsungowskich DynaFlatow. A przy tej samej cenie cechują sie odrobinke wyzszymi parametrami. Z tym ze nigdy na zadnym z nich nie mialem okazji dluzej pracowac wiec nie moge powiedziec jak sie sprawują w praktyce.

    Na cudze błędy patrzymy jak na
    cudze kobiety. Mamy z nich dużo
    więcej radości niż z własnych.

  3. Samsung 765MB lub 757DFX , r1f 17/09/02 12:32
    ...

    Pozdrawia r1f
    ICQ: 914337, GG:1036469

  4. Philips 107B30 , NimnuL-Redakcja 17/09/02 13:42
    znakomite parametry i b.dobry obraz ...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. oo to jest lux monitorek! , piszczyk 17/09/02 15:52
      tylko ciezko go kupic niestety - nigdzie prawie nie mają na stanie, tylko na zamówienie :(. Pozdro, PI

      takie tam klamoty . . .

      1. ??? komputronik , NimnuL-Redakcja 17/09/02 16:05
        i kilka innych sklepow dostaniesz od reki .. chyba .

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

        1. hehe no wlasnie - chyba :O) , piszczyk 17/09/02 17:44
          ja zjezdzilem za nim całą Łódź i w cennikach owszem są, ale nie udalo mi sie zobaczyc zadnego w 'realu' - a przed wydaniem 1200pln wolalbym zobaczyc co kupuje, a nie brac kota w worku (a tak mi oferowali - wplaci Pan zaliczke a my go sprowadzimy za tydzien - hehe cwaniaczki). Z monitorami jak z samochodami - kazdy egzemplarz jest inny! Dlatego nie bierze sie pierwszego z brzegu bez sprawdzania, prawda?
          Pozdrawiam, PI

          takie tam klamoty . . .

          1. w Warszawie na Giełdzie będzie na 100% , Darek 18/09/02 12:06
            miałem ten sam problem z 107P20 i dopiero zobczyłem go na giełdzie :)

  5. NEC FE 700+ , Zryty_Berecik 17/09/02 16:52
    NEC FE 700+ NEC FE 700+ NEC FE 700+

    1. czterech za tą cene nie kupi ;-) , NimnuL-Redakcja 18/09/02 08:25
      :-)

      Gdyby nie wymyślono elektryczności,
      siedziałbym przed komputerem przy
      świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL