Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00

 Dzisiaj przeczytano
 4016 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Nowy Enter - Pentium 4 >3 GHz niekompatybilny ?!?! , zartie 17/09/02 12:38
W najnowszym numerze Entera jest informacja, że procesory Pentium 4 taktowane powyżej 3 GHz będą niekompatybilne z dotychczasowymi płytami głównymi !!!

Jak nie podstawką go to zasilaczem ??!?!?!

Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

  1. oj... , resmedia 17/09/02 12:43
    toż to wiadomo od dawna :))) Intel zarabia też na chipsetach, więc...

    desipere est juris gentium

  2. zarti , Yosarian 17/09/02 13:31
    sobie robisz :-)

    All the best people in life seem to like
    LINUX.
    Steve Wozniak

  3. nic nowego ... , NimnuL-Redakcja 17/09/02 13:42
    Intel przeciez zawsze zmienial co chwila podstawki itd... szkoda gadac - dlatego jestem za AMD .

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. ee tam... , XTC 18/09/02 18:32
      jak ktoś "normalnie" a nie jak boardowicze ;] użytkuje sprzęta to kupiwszy takie Px używa go aż do śmierci ... i tak w sumie być powinno - co mnie obchodzi że inna podstawka czy inny shit ...
      jak kupuję maszynę i jest na tyle szybka, że starczy mi do czasów gdy będą zupełnie inne standardy - czyli w obecnej sytuacji 2-3 lata max. to co mnie obchodzi na jakiej podstawce to siedzi - to jest komp i jako komp ma chodzić a proc to może być dla mnie nawet wlutowany :)))

      Linux

      1. no dokladnie , mel2 18/09/02 22:34
        ja tez zawsze kupywalem kompa z mysla o nastepnym procu - po czym sie okazywalo ze uzywam tego jednego az do smierci standardu praktycznie - czyli jakies 2/3 lata - i tak kupujac celerona 366 - myslalem o pIII 550 - a tu tera dalej mam cela - i p4 maja troszku 5 razy wieksza czestotliwosc -wiec masz sporo racji - od nastepnego razu kupuje plyte i proca na teraz - a nie na wypas- coby potem sie cieszyc ze moge cos lepszego wsadzic - jak na to i tak kasy miec nie bede :(

        Don't lose your head,
        There can be only one.

  4. Będą żarły za dużo prądu , Star-Ga-Te 17/09/02 19:26
    i jest zbyt mało nóżek zasilania.
    Po drugie będą się grzały jak diabli, więc w nowych radiatorach
    przewidziano otwór na filiżankę do parzenia kawy :)
    A AMD podkupił magistralę od Ś.P. Digitala i jak widać staruszka trzyma się nieźle. Pamiętam, kilka lat temu czytałem o tej architekturze, same pozytywy, możliwość ewolucyjnego rozwoju na wiele lat bez zmian mechanicznych i elektrycznych.

    --
    Informatyka jest nauką doświadczalną.
    Dzięki AI jeszcze bardziej.

    1. Dokłanie... , Umek 17/09/02 19:57
      jakoś AMD wchodzi > 2GHz i cały czas gniazdo starcza, a u intelli ciągle brakuje i brakuje tych nóżek - to tłumaczenie pojawia sie już drugi raz...
      Wzięli by przykład z ati (R9700) to by się problem skończył. Hmmm - problem czy czysty zysk ?!
      :)))

    2. Zgadza się, o prąd chodzi , zartie 18/09/02 08:20
      Ale nóżek ma być tyle samo, tylko zasilacz ma mieć 70 W mocy (do tej pory było 60 W). Wcześniej intel tego nie wiedział ?!?! Ciekawe za ile miesięcy okaże się, że zasilacz na płycie musi mieć 80 W.

      Gdybym dostawał złotówkę za każde przekleństwo pod adresem Microsoftu już dawno byłbym milionerem

      1. oj chyba jednak więcej nóżek , Star-Ga-Te 18/09/02 17:55
        AFAIR ma być więcej nóżek zasilania i więcej nóżek masy.

        --
        Informatyka jest nauką doświadczalną.
        Dzięki AI jeszcze bardziej.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL