Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23

 Dzisiaj przeczytano
 9052 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

do uzytkownikow HP 920c , Patrol 18/09/02 01:43
mam drobny problem z w/w drukarka. konkretnie chodzi o porownanie wydruku miedzy ustawieniami jakosc "robocza" i "normalna".
w trybie normalnym tekst drukowany jest wyraznie i poprawnie, natomiast przy zaznaczeniu "robocza" niektore litery tekstu drukowane sa w dziwny sposob, tzn. miejscami sa lekko pochylone w lewo, a gdzie indziej "uciekaja" w prawo.
wg mnie cos tu nie gra, bo robocza jakosc wydruku nie ma na celu wyginania liter na boki, tylko rozjasnienie tekstu pozwalajace na bardziej ekonomiczne wykorzystanie atramentu.
jesli ktos moze napisac jak to wszystko powinno faktycznie wygladac to bede wdzieczny, bo nie wiem czy sprzet moge na tej podstawie oddac do serwisu.
pozdrawiam

  1. zapomnialem dodac... , Patrol 18/09/02 01:49
    ze czynnosci typu "wyrownaj pojemniki z atramentem", "oczysc pojemniki z atramentem" zostaly wykonane

  2. dwie sprawy , Wasabi 18/09/02 04:05
    czy drukarka stoi na stabilnej podstawie ??
    w trybie roboczej jakosci drukarka dosc szybko "miota" glowica co moze powodowac na malo stabilnej podstawie
    takie cuda
    podczas drukowania mocno przytrzymaj drukarke
    jesli nie da to efektu wyjmij i postaraj sie mocno osadzic kardridz
    i jeszcze jedna mozliwosc przychodzi mi do glowy
    ze to kartka ie odrobine rusza moze gdzies na prowadnicach masz luz

    Nothing to see here

  3. ad dwie sprawy , Patrol 18/09/02 09:29
    1. stoi na stabilnej podstawie
    2. kardridz osadzilem ponownie - niestety sytuacja bez zmian...
    jesli faktycznie chodzi o prowadnice w tym momencie to juz nie moja dzialka i niech sie sprzedawca meczy, czyli witamy w serwisie :-(((

  4. Nie znam rozwiązania , Sherif 18/09/02 09:41
    ale mogę powiedzieć, że na 610C mam to samo w trybie " roboczy". Widocznie tak HP implementuje ten tryb.

  5. serwis , Patrol 18/09/02 11:40
    wstapilem dzis do jednego z autoryzowanych serwisow HP i to co uslyszalem to paranoja wg mnie.
    gosc od razu wiedzial o czym mowie, co oznacza ze problem jest powszechnie znany, a do tego stwierdzil ze to normalne, tyle tylko ze na niektorych egzemplarzach jest to bardziej widoczne, a na innych mniej...
    na pytanie czy wada ta kwalifikuje sie na naprawe stwierdzil NIE.
    dziwi mnie fakt ze z 840 znajomi tego problemu nie maja a tu na niby nowszym modelu takie zachowanie?
    pojade do sklepu i skorzystam chyba z prawa rekojmi i zarzadam kasy albo nowej drukary...

  6. to prawda , Lopezzo 18/09/02 22:56
    sam pracowałem w serwisie hp - to nie jest wada - w instrukcji jest napisane ze w trybie roboczym jakośc ulegnie pogorszeniu - nie jest napisane na czym to pogorszenie polega .....

    1. wg mnie jest to wada , Patrol 19/09/02 00:02
      przed oddaniem sprzetu do serwisu robilem wydruki zeby rowniez "obrazkowo" to potwierdzic.
      dwa byly w jakosci roboczej - jeden w kolorze, drugi w czerni. okazalo sie ze w kolorze jakosc jest co prawda "robocza" ale tekst jest ok, natomiast w czerni ponownie ujrzalem "koslawe" literki...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL