 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » PeKa 05:27 » Robek 05:14 » cVas 04:06 » Menah 02:47 » metacom 02:04 » ziemoone 01:49

Dzisiaj przeczytano 19267 postów, wczoraj 62820
 Szybkie ładowanie jest: wł±czone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O ¦ Ć |
 |
| |
|
kompresja pod karta tv PixelView Play TV Pro... , Star Trek 19/09/02 13:09 problem polega na braku mozliwosci kompresji podczas nagrywania z tv pod winem XP i najnowszymi sterownikami v5.21 Zakladki do kompresji sa ale nie mozna ich uaktywnic.Czy ktos wie jak to rozwiazac lub posiada sterowniki do tej karty pod wina XP, ktore maja te zakladki aktywne ewentualnie jakis program ktorym mozna skompresowac nagranie???- Osobi¶cie polecam... , JE Jacaw 19/09/02 13:29
...zaopatrzyć się np. w Borg TV Pro 2.1 ewentualnie jaki¶ inny program do zgrywania. U mnie nie udało mi się nigdy w Win2000/XP zmusić orginalne oprogramowanie do kompresji - pod Win9x/Me nie było tych problemów.Socjalizm to ustrój, który
bohatersko walczy z problemami
nieznanymi w innych ustrojach - Tu masz cosik nowszego niz 5.21 pod XP , dida 19/09/02 14:22
http://www.prolink.pl/...i/tm_drivers/PLAY_TV_PRO/
Wersja TV XP 1.0 plus lepsza obsługa pilocika |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|