Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06

 Dzisiaj przeczytano
 24045 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Gainward GF3 Ti200 i Diablo , ravl 20/09/02 09:09
Gra uruchamia się tylko w trybie DirectDraw(2D) a powinna w Direct3D (ustawienie domyślne gry po teście grafiki). Coś nie tak ze sterami czy z kartą?

  1. mam to samo na , Yooras 20/09/02 10:57
    gf2mx400 ale nigdy się nad tym nie zastanawiałem.

  2. moze to wina sterow , MayheM 20/09/02 11:32
    Sprawdz na innych sterownikach.
    Pozdrawiam

    1. chyba nie , Yooras 20/09/02 11:37
      na różnych sterach zachowuje się jak wyżej.

  3. to niedobrze, a jaki system? , MayheM 20/09/02 11:41
    Bo ja mialem tak kiedys na jakichs starych sterach (W98) gdy zmienilem stery problem odszedl...
    Pozd

  4. Mialem to samo... , WoojO 20/09/02 12:36
    ale... problem sie rozwiazal po podaniu patcha do diabelka, bodajrze 1.09 . Na moim gf2pro po tym patchu mozna bylo wreszcie pograc. Gra przestala zatrzymywac sie i , doslownie, pokazywac slajdy. Zauwarzylem tez znaczny wzrost predkosci i plynnosci gry . Wiec moze sprobuj z patche. Powino pomoc..
    Aha... Gram pod directem ale powiem szczerze nie zauwazylem duuuzej roznicy miedzy trybami graficznymi...

    -
    WoojO

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL