Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Ramen 07:19
 » MARtiuS 07:15
 » Promilus 07:04
 » ligand17 06:56
 » DJopek 06:56
 » ReMoS 06:17
 » hokr 06:08
 » ngP 05:57
 » PeKa 05:27
 » Robek 05:14
 » cVas 04:06

 Dzisiaj przeczytano
 24515 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Wybor mobo , Szymon238 20/09/02 18:39
Witam
Kolega o kotrym pisalem ze mu spiorun spalil proca chce kupic nowe mobo, wiec spytal sie mnie o wybor a ja wale dowas z tym pytaniem no bo do kogo innego moge sie zwrocic :)Wybor padl na:
- ASUS a7v 133a
- ECS k75sa
(co do nazw moglem je poprzekrecac ale z grubsza chodzi o te :) )

typy sa takie bo koles ma DIMy(kupno ddr nie wchodzi w gre bo z kasa u niego krucho).
Z tego co on mi mowil to asus po zflashowaniu oblsuguje athlony xp. natomiast ecs ma gniazda na ddr i dimm
ktora plytke wybrac ?

¦iwa p±czki je ?

  1. asus , Yooras 20/09/02 20:27
    polecałbym kumplowi Asus'a, ale warto by było przesi±¶ć się na ddr.

  2. ja mam ta 2 , glewik 20/09/02 22:09
    i jestem bradzo z niej dumny. a co do athlonow xp to oczywiscie beda lazic i na ecs-sie. przy zakupie nalezy zwrocic uwage aby byla to wersja 3.1 i wyzej (ale chyba 3.1 jest ostatnia).
    postawil bym raczej na tego ecs-a no chyba ze koles niema w planach zmiany w ciagu 6-10 miesiecy pamieci na ddr-y.

    Pełnie bytu osi±gniemy w nico¶ci
    istenienia. /glewik

  3. dzieki , Szymon238 21/09/02 09:36
    :))

    ¦iwa p±czki je ?

  4. asus /bt , no13 21/09/02 15:26
    sss

    Iron Maiden

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL