Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Artaa 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 32912 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Club ATI Radeon 8500 64 MB DDR... , smooker 22/09/02 16:00
Posiadam ww karte przy P IV 2.0 Ghz i plycie Asus P4S533. Stery do niej (do radka) mam wme-413019056 (unofficial) i niestety 3dMark 2001SE wiesza mi sie po pierwszym demie, a UT2003 Demo wiesza sie po zaloadowaniu mapy. Probowalem na wszystkich wczesniejszych sterach (rowniez catalystach) i nic nie pomaga... Czy moze wie ktos jaki mi pomoc?? Z gory thx za pomoc !!!

  1. to ja sie tam nie zapisze , mel2 22/09/02 16:05
    -slaby ten club - delikanie omwiac

    Don't lose your head,
    There can be only one.

  2. haha... , smooker 22/09/02 16:14
    wery fany :[

  3. Sprawdz , palioza 22/09/02 16:21
    jakie masz pamieci na karcie zainstalowane
    np zrob tak jak masz napisane (zazwyczaj na koncu np. 40)
    to znaczy, ze masz pamieci 4ns to robisz (1/4[to jest to 4]) *1000 i masz wynik w megahercach. Teraz wlacz np powerstripa i sprawdz jaka masz czestotliwosc, jak w powerstripie bedziesz mial wieksza od tego co tam masz, to moze sie wieszac, bo sa nadtaktowane. Tak samo z procesorem, powinien miec 250 MHz. Sprawdz rowniez czy radiator do niego jest dobrze przyklejony, czy nie widac gdzies przerw powietrznych itp. najlepiej zerwac (delikatnie) i przykleic jeszcze raz, ale dokladnie.

    Uczyń coś idiotoodpornym, a ktoś
    stworzy lepszą wersję idioty.

  4. procesor , smooker 22/09/02 19:25
    i pamiec maja 274.5 Mhz... tak pokazuje powerstrip i tak jest na pudelku od karty...

  5. sprawdz ver.bios karty , capri 22/09/02 19:30
    tez mam Club3d, ale ver.LE, pamiatki 3,5ns, obraz ostry ja zyletka i najmniejszych klopotow... jest tak jednak od czasu zaladowania nowego biosu 7008... (polecam artykol "Wojna Klonow" na TPC)

    Quidquid latine dictum sit,
    altum videtur

    1. A moj Club... , maju 23/09/02 13:30
      ...ma BIOS 7.008 od dnia zakupu (miesiac temu)

  6. skad , smooker 22/09/02 20:04
    i jak i gdzie wziac/zainstalowac tego biosika??

    1. stad , capri 22/09/02 20:27
      http://twojepc.pl/artykuly1.php?id=wojny_klonow

      Quidquid latine dictum sit,
      altum videtur

  7. ja bym przestawil , ZEFello 23/09/02 16:49
    bios plyty na default od tego zwykle sie zaczynalo :) i puscil 3dsmarka a nie od razu bios na karcie graf meczyc - wszystkie owerkloki wylaczyc potem sprawdzic - a nie tak z grubej rury - gdzie sie podziala stara szkola testowania.... taka zwiecha to jak nic albo agp albo agresywne ustawienie ramow w mobo - a gdzie tam "zwalac" od razu na bios radeona... hyhy

    ZeFeL
    ~ThE Sygnity TeaM~

  8. dzieki zefello... , smooker 23/09/02 21:21
    sprobowalem, ale dalej zwiecha... chyba sprobuje z tym biosem

  9. ja zrobiłem tak: , wacek 23/09/02 21:57
    Mam taką samą kartę i takie same problemy, zmiana biosa na 7008 nie pomogła, zmiana zasilacza na dającego poprawne napięcie 3,3 V (wcześniej 3.2 V) też nic nie dała. Użyłem programu do overclockingu karty rage3d tweak i zmniejszyłem taktowanie procka i pamięci na 267,8/267,8 , teraz karta działa poprawnie. Nic więcej nie udało mi się wymyśleć, możliwe że napięcie zasilające pamięci i procek jest za niskie i dlatego karta nie działa poprawnie na domyślnych ustawieniach

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL