Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 12:00
 » Bonifacyz 11:58
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » Artaa 11:44
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 37581 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakie najlepsze detonatory dla gf4 mx440? , lm02 22/09/02 23:18
O ile moga one polepszyc szybkosc?

  1. testowalem , J@rek 22/09/02 23:54
    u siebie 29.42, 30.82 i 40.41 beta

    najlepiej obraz wyglada na 40.41 no i chyba sa najszybsze ale to tylko tak na"oko" nie bawilem sie w testy

    sytem operacyjny windows2000 +sp3

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. ja dzialam teraz na 40-tkach :P , L3ad3R 23/09/02 00:04
    no w 3dmarku najwiecej daja punktow wiec ich uzywam :P

    |Athlon 2.0@2.6|Asus A7N8X-X|DDR
    512MHZ|R9800|160GB 8MB|SB
    Audigy2|MX310|

    1. odp , lm02 23/09/02 01:20
      ja mam win98 czy na niego tez sa czterdziestki a jak nie to jakie najlepiej na 98

    2. pyt , lm02 23/09/02 01:25
      czy masz jakies problemy z grami w direst3d ja np w hal-life, wolf rttc przy obracaniu sie widac poziiome kreski obraz nie przesuwa sie plynnie w opengl wszystko chodzi idealnie ale np gta3 chodzi w direct3d i nie mam z nia problemow to samo wystepuje jednak na dwoch innych kompach tzn 733 i rivatnt232 i p266 z rivatnt16 moze to kwestia jakichs ustawien a moze tak musi byc (chyba jednak nie) bardzo prosze o pomoc bo to mnie strasznie irytuje

      1. wlacz vsync , mel2 23/09/02 07:05
        powinno pomoc

        Don't lose your head,
        There can be only one.

      2. a nie wystarczy... , Xavier 23/09/02 14:39
        ... większe odświeżanie?

        "ja nie jestem agresywny - agresywność:
        jeden"

    3. a i owszem , Hokum 23/09/02 10:07
      w 3DMarku są dobre, ale już w normalnych grach to pojawiają się zaciachy, których wcześniej nie było. Według moich testów to najszybsze są 26.53...

  3. gdzie wlacza sie vsync , lm02 23/09/02 10:37
    gdzie wlacza sie vsync?

    1. w zakladce nvidi , mel2 24/09/02 18:13
      w ustawieniach wyswietlania

      Don't lose your head,
      There can be only one.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL