Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 12:00
 » Bonifacyz 11:58
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » Artaa 11:44
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 37583 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pamiec wirtualna... , w1lko 23/09/02 01:35
mam taki problem otoz posiadam 128mb ddr na windzie xp i wszystko dziala spox ale jak pogram w jakas gre to po wyjsciu z niej mam komunikat:
Za malo pamieci wirtualnej...........
a w windowsie ustawilem na 512!!!! przy 128 mb ramu! bo przy 256 tez sie darl ze za malo :)
o co chodzi?? :)
pls help

  1. może... , pjfox 23/09/02 07:38
    chyba też tak miałem. Nie napisałeś jaki sprzęt masz - a to najważniejsze.
    Obstawiam że coś na AMD, zakładam też że masz zainstalowane sterowniki 4in1 np. 4.43, do tego polecam doinstalować Via Latency Patch - w moim przypadku rozwiązało to problemy z kopiowaniem np. z CDka na HDD (z 10min do ok. prawidłowych 2min) oraz rozwiązało problem ze swapem. (albo Latency albo VIA Memory ENabler (zawsze oba instaluje naraz jak się coś dzieje)

    taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

    1. ale , filet 23/09/02 11:55
      jak dobrze pamietam to ten via latency patch byl potrzebny tylko do plyt na chipsecie kt133 bez A a pozniej juz naprawili ten problem...

      Pozdroowka

      --<< Człowiek mądry zmienia
      zdanie, głupiec nigdy >>--

      1. a ja jak dobrze , glewik 23/09/02 13:48
        pamietam to nawet kt266a wymagal tego sterownika. w dalszych chipsetach sie nie orintuje bo przeszdlem do stajni SiS-a.

        Pełnie bytu osiągniemy w nicości
        istenienia. /glewik

        1. mozliwe , filet 23/09/02 17:21
          ale chyba on juz jest zawarty w 4in1 i nie potrzeba go juz instalowac, ale nie jestem tego pewnien

          --<< Człowiek mądry zmienia
          zdanie, głupiec nigdy >>--

  2. Windows XP zjada 128.... , cropa 23/09/02 10:57
    Windows XP zjada 128MB dla samego systemu. ak dokupisz kolejną kość 128 to zauważysz znaczną różnicę. Kombinowanie z wielkością cachu nic nie pomoże po za zlikwidowaniem komunikatu o zamałej wielkości pliku wymiany. Dysk jest za wolny aby przerabiać tyle tekstur z gier w tak szybkim czasie jak RAM. Krótko mówiąc albo 2000 albo XP + dodatkowe 128 MB

    Pozdro ..:: cropa ::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL