Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 12:00
 » Bonifacyz 11:58
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » Artaa 11:44
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 37544 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Warto kontroler ATA 100 , MTP 23/09/02 13:38
dokupić do PC ? Obecnie mam ATA 66 na MoBo i dysk BIV.
Czy ktoś z boardowiczów ma jakieś doświadczenia w tym temacie ?
pozdro

  1. kupiłem , Miluś 23/09/02 14:01
    Zoltrixa 100 i jestem very kontent

    This is my house!!!

    1. używałem j.w , PZKrak! 23/09/02 20:08
      ale obecnie jest już na rynku zoltrix ata133 więc lepiej qpic cos nowszego, chociaz przyszłościowo to już lepiej new mb, ale jako tymczasowe rozwiązanie jak najbardziej ok!!!

      Pozdrowienia,
      PZ

  2. jesli ktos przyjedzie... , josh 23/09/02 15:54
    ...do Ciebie z dobrym dyskiem ata-100 7200RPM i kopiuje plik powiedzmy 700MB i trwa to krocej niz 30-40 sekund to nie warto wymieniac na ata-100. (oczywiscie UDMA wlaczone na obydwu dyskach!)
    mialem celerona 850MHz na intelu BX i ata 33 i plik 650-700MB kopiowal sie w ok.60 sekund. po przesiadce na SiS735 i ata-100 te same pliki kopiuja sie o polowe szybciej, co by znaczylo, ze ata-66 powinna wyciagnac mniej wiecej tyle samo. (w koncu ata66 jest dwa razy szybsza od ata-33), wiec ata 100 nie jest w pelni wykorzystana.

  3. jak masz wiecej niz 2 napedy to , glewik 24/09/02 00:34
    warto jesli nie to olej to. roznica miedzy ata66 a ata 100 jest mala i niewrta wydania na to kasy.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  4. Po razważeniu za i przeciw , MTP 24/09/02 08:38
    pozostanę przy tym co mam, a kasa na coś innego pójdzie.
    THX

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL