Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Liu CAs 12:00
 » Bonifacyz 11:58
 » cVas 11:57
 » Ramol 11:51
 » Artaa 11:44
 » DJopek 11:39
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21
 » KHot 11:14
 » rooter666 11:11
 » dugi 10:50
 » Dexter 10:49
 » McMi21 10:45
 » malyy 10:33
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17

 Dzisiaj przeczytano
 37767 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

AOC 7klr+ , mkk 23/09/02 13:50
Czy ma ktoś taki monitor!
Jeśli tak to może podzielił by się swoją opinią o nim!
Ja na razie wiem tylko: niska cena wysokie parametry!

Ale jaka jakość???
  1. IMHO , milekp 23/09/02 14:22
    jakość obrazu na monitorze jest bardzo subiektywna. Każdy człowiek ma charakterystyczne i odrębne dla siebie możliwości w np. postrzeganiu barw, ich nasycenia, itp. Oczywiście są jakieś generalizowane składniki, normy, itd. Ale co do jakości... to trzeba samemu zobaczyć. Jednemu będzie się podobać taki obraz , drugiemu inny i w końcu zgłupiejesz. Kupując poproś o postawienie obok siebei 2-3 monitory, niech na każdym będzie ten sam obrazek i ... kup ten, który Ci najbardziej pasuje.
    Ale zaznaczam - cały czas mówimy o jakości a nie o innych parametrach

    1. a ciekawe jak z awaryjnoscia , josh 23/09/02 15:35
      czy taki AOC sie nie bedzie sypal po roku czy dwoch... tez jestem ciekawy czy warto zaoszczedzic

  2. Chodzi mi o awryjność! , mkk 23/09/02 16:39
    Może źle się wyraziłem w pytaniu!
    Chciałem się dowiedzieć czy z tymi monitorami nie ma problemów technicznych?

    A obraz jest całkiem spoko, bo widziałem już w sklepie!

  3. Od 2 lat , Slak 23/09/02 21:54
    ani razu - kilkanaście sprzedanych.

    Świat należy do odważnych, a nie do
    młodych, zdrowych i bogatych.

  4. pytałem też na innym forum... , mkk 23/09/02 23:16
    Tam powiedzieli mi, że AOC to kicha, który pali się szybciej niż ruski węgiel!

    Slak skoro mówisz, że nie było żadnych problemów to chyba uwierzę w AOC i kupię sobie ten monitor!

  5. mam takowy , glewik 24/09/02 00:33
    ktory umnie juz dziala 2000 godzine :). nic mu nie dolega jakosc jest srednia oczy mnie nie bolaly nigdy poprostu monitor dla typowego zjadacza chleba.
    ale przy zakupie musisz koniecznie go wyregulowac jesli all krawedzie beda proste i obraz dobrej jakosci to bierz go i ile sil w nogach gon do domu. ja niestety sprawdzalem czy niema przypadkiem wypalonych pikseli i obraz jest okej a ustawieniami sie za malo pobawilem i mam krawedz gorna 2mm przekszywiona a boczne po 1 mm.

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL