Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32

 Dzisiaj przeczytano
 42306 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

problem z instalacj± Live! Ware 3 , Zryty_Berecik 23/09/02 22:36
otoz kumpel wpadł do mnie dzisiaj oblookać amplituner i glosniki
chcial zapu¶cic filmik w AC3
akurat na naszym serwerze lezał Blade II w AC3
niestety mialem live ware 2.0
trzeba było zainstalować LiVe Ware 3.0 aby uzyskać AC3
niestety po instalacji live ware 3.0 po restarcie kompa blue screen przedwejdziem do win98
mysle sobie pewnie przez to ze nie odinstalowałem live ware 2.0
odtworzyłem system ghostem i wywaliłem live ware 2.0
zainstalowałem live ware 3.0 restart to samo blue screen
i tak za kazdym razem
qwa szlaq mnie trafia nienawidze softu wszystko musi z czym¶ sie pie..........rniczyć
jak mam zainstalować te zasrane stery do liva zeby blue screena po restarcie nie było
pls help me
kiedys je mialem ale nie moglem sie przyzwyczaić i nie miaem amplitunera wiec pozostałem przy wersji 2.0
teraz do AC3 potrzebna mi 3.0
ale jak widać los inaczje chce
HELP ME !
thx

  1. z tym jest tak: , MayheM 24/09/02 08:19
    Wgogole Live (przynajmniej mi) nie instalowal sie w win98, w win98SE juz poszedl. Natomiast nie dziala dzwiek 4 i 6 kanalowy w PowerDVD 4 XP, dziala tylko na 2 glosniki (udajac prologic na wiecej). W win2k jest OK. Dlatego niestety tez ciagle sie denerwuje niekompatybilnosciami :(
    Lacze sie w bolu.
    Pozdrawiam

  2. hmmm... , resmedia 24/09/02 08:51
    Mam SBLive! 1024...
    LiveWare 2.0 i AC3 chodzi bez problemu...
    LW 3.0 pod w98se instaluje się też bez problemu...

    desipere est juris gentium

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL