Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » KHot 14:54
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09
 » Ramol 11:51

 Dzisiaj przeczytano
 45735 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Na temat plyty Asus TUSL2-C ... po problemie ... , waldik3 24/09/02 19:52
Wczoraj mialem problem z ta plyta ... juz w archiwum post. Chcialbym serdecznie podziekowac tym wszystkim, ktorzy udzielili mi porad. Rzeczywiscie problem tkwil w grafice, po prostu plyta nie lubi Ati podczas instalacji, chociaz po uzyciu opcji "setupcor" mozna bylo zainstalowac win98, ale pozniej jakies drobne wyskakiwaly bledy, w koncu poradzilem sobie z tym. Mam nadzieje ze wiecej problemow nie bedzie ... Prosze jeszcze tych wszystkich, ktorzy wyrazali opinie na temat plyt m.in. ASUSA, by nie wkurzali sie na mnie ... patrz archiwum, mialem konkretny problem a opinie mozna wyrazac w postach innych, niektorzy o to pytaja przeciez ... mi chodzilo o rozwiazanie problemu. O opinie tez bede pytal ;-)
Raz jeszcze dziekuje ....

  1. No ale wyraziłeś ... , Umek 24/09/02 21:30
    opinię a nie tylko zadałeś pytanie. W rezultacie otrzymałeś kontr-opinie... :)))

    1. no w zasadzie ... , waldik3 24/09/02 21:47
      masz racje, ale czasem trudno sie powstrzymac.

  2. asus to szrot i koniec:) [teraz z kolei pozdrowienia dla Michala W.] :) , McKania 24/09/02 21:49
    jw.

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. powiedzial zdesperowany uzytkownik , robert71 24/09/02 22:21
      AMD . :-)

      *** ********** *** ** ******* *******.

    2. McKania , Plum 24/09/02 23:06
      prowokatorze ohydny ;-)

      najwiekszy polski zaklad
      elektoniczny -
      fabryka lamp kineskopowych

  3. Przy okazji , Plum 24/09/02 23:08
    używasz BIOS'u z 11 czerwca ?
    oraz PcProbe i AsusUpdate ?

    najwiekszy polski zaklad
    elektoniczny -
    fabryka lamp kineskopowych

    1. a czemu pytasz??? , waldik3 25/09/02 17:02
      problemik ?????????

      1. Tak z ciekawości , Plum 26/09/02 09:28
        owszem mam problem mój Pentium III Tulain nagrzewa się do 56-57 stopni i stacja staje się mocno niestabilna .Dodam że na starcie Temperatura porcesora wynosi 17 stopni a przegrzewanie następuje w aplikacjach 3d typu Battlefield 1942.

        najwiekszy polski zaklad
        elektoniczny -
        fabryka lamp kineskopowych

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL