Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 17:47
 » acd 17:46
 » Sherif 17:43
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » KHot 17:31
 » DJopek 17:28
 » Emios 17:19
 » Dexter 17:08
 » zibi13 17:06
 » XepeR 17:02
 » AfiP 17:00
 » Raist 16:50
 » Armitage 16:49
 » Artaa 16:48
 » piszczyk 16:37
 » jablo 16:36
 » GULIwer 16:29

 Dzisiaj przeczytano
 55901 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Logowanie do PPPoE a FreeSCO ... , Muchomor 25/09/02 21:59
... oczywiście idzie mi o Neo+. Jeden ktoś mi ostatnio powiedział, że serwer/router (po SDI) na FreeSCO juz nam sie nie przyda bo 1) trza by kupić twardy dysk do niego, bo z protokołem PPPoE to się nie zmieści na dyskietkę i 2) problemy z logowaniem są.
Jako, że na freesco.arx.pl leży przygotowany pod Neo+ obraz dyskietki to już domyśliłem się, że pierwszy problem jest bzdurą.
Powiedzcie mi teraz jak jest jeszcze z tym drugim problemem. Jak freesco se radzi z ponownym logowaniem po zerwaniu połączenia?

BTW. Słyszałem dziś kolejną opinię, że NEO+ chodzi fatalnie i są notoryczne problemy z tą usługą. Generalnie odradzają ją nawet kolesie z tepsy - wypowiedzcie się.

Stary Grzyb :-) Pozdrawia
Boardowiczów

  1. a skąd jesteś? , Maverick 26/09/02 07:22
    to może podpowiem kiedy będzie good. u mnie w Jastrzębiu chodzi już good ale mogę się zorientować jak u Ciebie będzie. U mnie chodzi bez problemów na sprzętowym routerku

    1. No nie ściemniaj, że też jesteś z Jastrzębia ... , Muchomor 26/09/02 10:52
      ... :-) jaka ulica? Tu Katowicka.

      Stary Grzyb :-) Pozdrawia
      Boardowiczów

      1. hiehiehiehie :)))) , Maverick 26/09/02 12:42
        spadłem z krzesełka obracanego :)))
        Jestem z Opolskiej ale na Katowickiej mieszka kobieta :)))))

        Pracuję za to w Gliwicach

        To pozdrowionka dla ziomka

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL