Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62853 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem Z Kompem , arat 26/09/02 23:04
Mam althona 2000xp gigabyte vrxp 256mb ddr333 kingston, gdy magistrala systemowa ustawiona jest na 100mhz wszystko jest ok, jak ustawie na 133 komputer sie wlacza ale jakby sie zamraza na pierwszym ekranie lub drugim ekranie z biosem, w czym moze byc problem?

  1. hmmm... , Tummi 26/09/02 23:33
    chlodzenie
    pamieci za ostro ustawione
    za slaby zasilacz

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  2. raczej nie , arat 26/09/02 23:39
    mam watercoolera temp. procka 40-45 stopnie zasilacz 300wat huntkey, pamieci sa na auto.

  3. a sprawdz pamieci - wloz inne np... , Tummi 27/09/02 00:23
    bo nei wiem, co to... moze grafa sie przegrzewa... ale to za szybko...
    reset biosu robiles?

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. pisk , arat 27/09/02 10:10
    Po wyczyszczeniu pamieci cmos dalej sie wiesza przy wykrywaniu dyskow, cdromow, ale teraz jest ciagly pisk, co to znaczy?

  5. rada , banan007 27/09/02 19:39
    Wymontuj plyte z budy i sprobuj na pajaka, odlacz napedy HDD - CD, zobacz co sie bedzie dzialo... malo prawdopodobne ale moze upgrade biosu cos pomoze...

  6. W koncu , arat 28/09/02 10:35
    udalo mi sie uruchomic system na fsb133 ale pojawil sie nowy problem przy ladowaniu sie win2k pojawia sie niebieski ekran z informacja Kmode expection not handled to samo przy probie instalacji win2k czy winxp jak ustawie fsb na 100mhz to wszystko chodzi ok.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL