Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62989 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kazaa - Blokowanie portów.. help , Maverick 27/09/02 07:57
Witam
Problem - userzy w LANie ciągną przez Kazaa troche za często. Mam w routerku opcje blokowania portów tylko nie wiem jakich portów Kazaa używa. Podpowiedzcie mi które to.
Proszę o pomoc i dziękuję.

  1. o ile pamietam , MayheM 27/09/02 08:08
    to wystarczy zablokowac porty >1000, a dokladnie chyba 1214.
    Pozd

    1. dzięki , Maverick 27/09/02 08:23
      też obiło mi się przed chwilką o uszy że dokładnie chodzi o 1214

      Dzięki. Pozdrawiam

  2. mała sluteczność , housik 27/09/02 08:46
    O ile mi wiadomo no najnowsza kaza zmienia płynnie porty więc zablokowanie głównego daje mizerne skutki Zawsze można zablokować samą stronę na którą użytkownik kazy musi na początku się zalogować. Poczytaj na forum www.freesco.arx.pl

  3. Porty sie zmieniaja! , guma 27/09/02 10:42
    Zwroc na to uwage, sa tez inne programy p2p ktore sciagaja na innych portach. Najlepiej sprawdz sobie tcpdumpem, iptrafem, trafshow na ktorych portach jest ruch duzy i je wycinaj. W zasadzie ja przyjalem polityke taka iz najpier daje deny na wszystkie porty (lub tne pasmo) a pozniej odblokowywuje ftp ssh smtp pop3 http https itd. ewentualnie porty na ktorych sa serwery gier. Skutecznie to eleminuje sprytnych urzytkownikow ktorzy sobie zmieniaja porty w celu ominiecia blokad. Tak na marginesie co to za router ?

    pozdrawiam

    1. ok. tak spróbuje a router , Maverick 27/09/02 10:45
      to Planet XRT-401B. Całkiem całkiem jest.

      Dzięki za pomoc

    2. I tak drodzy... , shark 28/09/02 23:56
      ...boardowicze mamy wycinek "ciężkiej" pracy administratorów w Polsce. Jak widać polega ona na blokowaniu różnych programów co jest łatwiejsze (nie trzeba dużego ilorazu inteligencji) a także tańsze (nie trzeba przeznaczać dużych nakładów na łącze). Jaki ten kraj jest piękny!!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL