Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62851 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Detonator 40.71 -szlag mnie trafia , XepeR 27/09/02 10:41
Po zainstalowaniu wyskakuje mi: ''wystapoil blad podczas ladowania NvQTwk. Nie mozna odnalezc okreslonego modulu.'' Jesli ktos spodkal sie z czyms takim to prosze o sugestie

  1. bo pewnie , J@rek 27/09/02 11:02
    nie odinstalowales poprzednich detonatorow np. w wersji 30.xx... ale jak uzywasz np. win2k albo XP mozna ta usluge wylaczyc uzywajac msconfig... nie wiem jak w win9x

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. Tak sie , XepeR 27/09/02 11:21
      sklada ze mam XP, moglbys mi powiedziec gdzie to wylaczyc? Nie chcialbym sobie nagrzebac w tym msconfig... A tak w ogole to z nowych detek jestem zadowolony, poprzednio mialem najnowsze oficjalne z 30.xx (nie pamietam dokladnie jaki numer) i w 3DMarku mialem 6700pkt., teraz mam 6900 na GF3Ti200 @230/510 :)

  2. no... , J@rek 27/09/02 11:45
    uruchamiasz msconfig i wylaczasz usulge o takiej nazwie... to wszystko

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  3. ...a znów u mnie... , reaper 27/09/02 12:23
    Miałem to samo...ale wyciąłem z rejestrów w sekcjach HKCU i HKLM w RUN wpisy o uruchamianiu tych bibliotek i po kłopocie...jednak i tak mimo wszystko musiałem wrócić do "trzydziestek"...cholera...BORG mi nie działał na 40.71...ani Borg ani oryginalny program do TV...objaw był taki że okno z TV mrugało do mnie na różowo...a tak się fajnie dętki zapowiadały:(

    1. ...no i jeszcze... , reaper 27/09/02 12:25
      ...poza tym zapewne używasz NVMAX...jeden z tych wpisów jest dodawany przez niego właśnie...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL