Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62911 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

OT - raz jeszcze (kredyty mieszkaniowe) , konraf 27/09/02 12:00
Miejsce na tego typu posta nieodpowiednie ale licze na Wasze doswiadczenie z bankami. Planuje jeszcze w tym roku zakup mieszkanka na rynku wtórnym (Poznan) i szukam banku, w którym najbardziej opłacałoby się wziąść kredyt. Mozecie cos zaproponować? W jakiej walucie brac - najchetniej bym wział w CHF (franki szwajcarskie).

Pozdrawiam

Bartek
www.aztec.pl
konraf@aztec.pl

  1. Sprawdź , Sherif 27/09/02 12:23
    na www.expander.pl
    Z tego co słyszałem to franki są dosyć stabilne, jednak notują wachania jeżeli są zawirowania na rynkach paliwowych co w obecnej sytuacji politycznej (Irak) jest trochę niepokojące.
    Oczywiście mogę się mylić.

  2. po moich konsultacjach ze znajomą wychodzi tylko PKO BP , cobrajas 27/09/02 12:48
    powodów kilka:
    - nie kasują cie za jakieś durne obliczenie twoich możliwości spłaty,
    - nie kasuja za wcześniejsze spłaty,
    itd..

    1. Popieram , falcon 27/09/02 12:59
      w zupełności. Jeżeli chodzi o % są w każdej walucie w czołówce banków. Nie kasują zbyt dużych prowizji - to też jest ważne - i tak jak w niektórych bankach nie ma żadnych "kruczków" w umowie.

      http://community.webshots.com/
      user/sokolr_blackfalcon

  3. Hmmm... , konraf 27/09/02 13:01
    ...do tej pory bralem pod uwage PBK BPH, Hypovereinsbank i moze GE Capital Bank.
    PKO BP wogole nie brałem po rozwagę :)

    Pozdrawiam

    Bartek
    www.aztec.pl
    konraf@aztec.pl

  4. z wszystkich za i przeciw... , Wozik 27/09/02 15:23
    ...ja wybrałem PBK BPH, przejdź się, skonsultuj, pogadaj, bo nie chce mi się tu pisać dlaczego mi się podobali :)

    http://wozik.com
    Black Label Society SDMF
    Powered by Core 2 Duo

  5. Moze inaczej , dida 28/09/02 20:16
    Nie GE Capital Bank tylko GE Bank Mieszkaniowy no i luknij na LG Bank ( w tej chwili przejmowany przez Nordea Bank)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL