Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62943 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Opera i "nie można odnaleźć zdalnego serwera" , atay 27/09/02 16:26
no więc mój problem polega na tym, że zacząłem używać opery, jednak gdy otwieram kilka stron naraz w tle i niektórych nie ma wyskakuje mi naraz kilka denerwujących okien "nie można odnaleźć zdalnego serwera". Wie ktoś jak je wyłączyć ? Będę wdzięczny za pomoc

_- Atay -_

  1. A może ustaw , Wojtekar 27/09/02 18:27
    Preferencje\okna\okna przeglądarki\odrzuć wyskakujące okienka - mam tak u siebie i wszystko jest w porządku

    "Jestem zbyt leniwy żeby sprzątać,
    więc muszę utrzymać porządek"

  2. znalazłem odpowiedź, więc się podzielę :) , atay 28/09/02 09:13
    odpowiedź przekopiowana prosto z forum opera.pl:

    Jedyne rozwiązanie to wpisać w Plik - Preferencje - Sieć - Serwer proxy... serwer proxy np. 217.98.20.195 port 8080 (w3cache.tpnet.pl), lub 193.219.28.144 port 8080 (w3cache.icm.edu.pl). Wystarczy przy HTTP, resztę zostawić bez ptaszków. Można też przy FTP. Zamiast denerwujących okienek na stronach z którymi się nie połączyłeś zobaczysz
    ---------------------------------------------------
    Żądany URL nie może zostać sprowadzony
    Podczas sprowadzania URL-a: http://niema.pl/
    wystąpił następujący błąd:
    Nie można ustalić adresu IP hosta o nazwie niema.pl
    ---------------------------------------------------
    Albo inną wersję podobnego komunikatu

    To jaki serwer proxy będzie dla Ciebie najlepszy zależy od tego jak łączysz się z siecią i gdzie mieszkasz. Możesz poczytać np.http://lewap.div.pl/webmaster_proxy.php albo http://w3cache.icm.edu.pl/ (chociaż tam są jakby starocie ale ich proxy jest dostępne).
    Może adres proxy znajdziesz w swojej umowie z dostawcą internetu.

    Pozdrawiam @ll

    _- Atay -_

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL