Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:36
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65402 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

W co zagrać z nowych gier przygodowych lub platformówek? , Sebek 27/09/02 21:16
Zna ktoś może jakieś fajne gry typu jak w temacie z dobrą grafiką? Chodzi mi o gry typu Abe, Rayman czy Monkey Island. W obie części Abe'a grałem ale niestety trzecią dali na Xboxa (tak się chyba to nazywa) i nie ma jej na PC. Teraz miała wyjść 3 część Rayman'a ale przesunęli premierę na luty 2003. Trochę jestem tym rozczarowany bo czekałem na tą grę już kilka miesięcy a tu trzeba czekać kolejne kilka i już mi się czekać nie chce! Bo poprostu zamiast strzelać chciałbym troche pogłówkować. Pozdr.Sebek.

  1. może nie nowe ale... , john565 27/09/02 21:17
    jak nie grałeś w Half-Life (zwykłego) na singlu to żałuj

    f*ck

  2. Kup sobie... , yanix 27/09/02 23:34
    ... któregoś Myst`a, masz trzy do wyboru. Zapewniam Cię że jest tam nad czym pogłówkować ;) Możesz wybrać też coś naszego krajowego np. Reah lub nowszy Schizm firmy LK-Avalon. Swietna przygoda i wspaniała grafika. Miałem gdzieś link do Avalonu, ale przesiałem, wiem że sprzedają gry przez internet.

    Będzie, będzie...

  3. Dzięki za odpowiedzi. , Sebek 28/09/02 21:05
    Poczytałem sobie trochę recenzji trzeciej części Myst'a. Gry nie widziałem ale screeny są obiecujące. Zobaczę w poniedziałek po ile jest w Empiku. Pozdr. Sebek.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL