Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:36
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65427 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Po wirusie ... problem ... , Olo 28/09/02 14:48
Wojowalem u kumpla z wirusem (I.worm.blebla costam), zapuscilem AVP, wykryl iles tam kopii, pliki niewyleczalne wiec skasowal. Okazalo sie jednak ze dran tak zmodyfikowal rejestr ze odpalenie dowolnego programu wymaga uprzedniego odpalenia wirusa. Wiec jak nie ma wirusa to nic juz sie nie da uruchomic. Zrobilem wiec szybki reinstall przez setupcora (w98). Pomoglo ale tylko na krotko. Po ktoryms tam restarcie sytuacja wrocila do normy. Byc moze dlatego ze nie skasowalem poprzednich kopii rejestru (skleroza cholera jasna) cos sie skopalo i durny windows przywrocil ktoras z nich. Pytanie co z tym fantem zrobic dalej. Reinstalowac calej wind wraz z programami od nowa mi sie nie chce. Kolejny setupcor, wykasowac kopie rejestru, zrobic wlasne kopie i wystarczy? Czy da sie moze zmodyfikowac rejestr po dosem (jak???)? A moze cos jeszcze bo pomysly mi sie koncza a chcialbym miec problem z glowy skoro sie juz podjalem.

  1. najbezpieczniej będzie mimo wszystko zrobić , nezged 28/09/02 21:33
    format c i odczekać 30m przy instalacji os

    Sempron 3.4+, 754, SIS 755a2, 1.5GB
    ram, ATI 3650AGP ,ST320, WD80,

    1. to jest rozwiazanie dla lamerow ;-) , Tummi 28/09/02 22:55
      prawdziwi hardcorowcy robia tak:

      w dosie odpalaja regedit /?
      potem wpisuja regedit /e plik.txt (jesli /e jest do extractu, bo nie pamietam juz)
      potem wlaczaja edytor textow edit i szukaja kluczy z "run" i z nazwa dziwnych plikow...

      jesli usuniesz rejestr i postawisz na nowo winde, to wiekszosc programow sie nie uruchomi (fotoszop), albo uruchomia sie, ale nie beda zarejestrowane (acdsee), wiec trzeba bedzie je instalowac na nowo. Jesli masz podobny sprzet do qmpla i podobne progzy, to mozesz przyniesc mu swoj rejestr ;-)

      btw: GHOST jest dobry na takie rzeczy, ale "przed", a nie "po" ;-))))))

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

  2. jakie 30min? , Olo 28/09/02 22:51
    dokladajac wszystkie sterowniki, programy, gry, etc mam przynajmniej pol dnia z glowy ... czego wolalbym uniknac.

    1. tryb , Jumper 30/09/02 11:08
      awaryjny.. i wywal z rejestru ladowanie blebly

      "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
      przyjacielowi"
      William Blake

      1. czytales dokladnie? , Olo 30/09/02 15:55
        zadnego programu nie da sie odpalic bez wira (a wira nie ma), regedita takze czy to w awaryjnym czy to w normalnym

  3. aaa , Jumper 1/10/02 07:33
    przypomnialem sobie, leczylem takiego kompa...od nowa nadinstalowalem windowsa....

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL