Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:38
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65473 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

RADEON 9700pro..problem , malpa 28/09/02 16:15
mam problem z radeonem 9700pro po włączeniu jakiejkolwiek gry albo benchmarka słysze pikanie z płyty sugerowano żebym wyłączył w biosie agp X8 ale to nic nie dało ..czy to wszych wieszanie się pikanie może być spowodowane chu...zasilaczem który zamiast daWAĆ NAPIĘCIE 3.3v DAJE 3.1v....słyszałem że radki są na to uczulone ..
thx

malpa

  1. czy miał , malpa 28/09/02 16:29
    ktoś z was podobne problemy z radeonami..? bo mnie trafia szlag zbierałem na nią przez całe wakacje..kur...mać

    malpa

  2. lmao , RusH 28/09/02 18:13
    kazda karta nie bedzie poprawnie dizalac na 3.3 bedacym 3.1 :)

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    1. oj chyba ma kolega racje , Olo 28/09/02 22:54
      a nowy zasilacz nie majatku nie kosztuje. Najlepiej zaniesc blaszaka do sklepu, kazac podlaczyc inna zasilke i przetestowac. Moim zdaniem pomoze.

    2. A tam gadasz ;) , Wolek 29/09/02 19:36
      Umnie ostanio wacha sie od 3.08 d0 3.13 (pewnie znow plyta pada), a wszystko chodzi puki co OK - grafika ti4200 z zasilaczem enlights 235W.

      Pozdrawiam !

      1. Mistrzu ale to jest , Trunks 29/09/02 19:55
        Engliht a nie noname zasilacz

        1. Nie ... to padajaca plyta :) , Wolek 29/09/02 20:03
          I to znow ... ale mysle ze jeszcze jakis miesiac pochodzi i znow do serwisu ...

          Pozdrawiam !

  3. jak zwykle problemy... , rulz 29/09/02 14:17
    HMM,to ,że an płycie utawione jest AGPx8 wcale nie znaczy ,że tak jest w istocie.Najlepiej zainstaluj sobie np. GPU TWEAK lub inny program tego typu i ustaw tam AGPx8 powinno zadziałać...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL