Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 317 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Temp. Procka , arat 28/09/02 19:32
Sandra pokazuje 58 stopni a bios 43 stopnie ktora temperatura jest prawidlowa?

  1. po 1 wiecej danych , glewik 28/09/02 19:50
    po 2 zainstaluj np Motherboard Monitor
    po 3 sandra czesto oszukuje
    po 4 bios jest wiarygodniejszy

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

  2. W biosie, to chyba jasne. , sebtar 28/09/02 20:01
    Sandra często łże jak pies, tak jak to niektóre kobiety mają w zwyczaju :-P

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  3. Jasne, że bios ale..... , Bart 28/09/02 22:51
    bios jest dość małą aplikacją ;) i średnio obciąża CPU więc i temperatura jest niższa w porównaniu z OS.
    W windowsie 95/98 temperatura będzie wyższa niż w 2000/XP ponieważ te ostatnie potrafią trochę schładzać procesor.
    Do odczytu temperatury CPU stworzone specjalne programy i z nich należy korzystać (-> kol. glewik).

  4. ale... , akustyk 29/09/02 00:03
    wszystko byloby pieknie gdyby nie fakt, ze:
    1. Sandra podaje temperatury wyssane z palca
    2. sposrod AMD tylko XP i Morgany posiadaja diode termiczna podajaca faktyczna temperature (czyli temperature jadra, a nie obudowy procesora)
    jakby tego bylo malo, to:
    3. rzadko ktora plyta potrafi poprawnie odczytac temperature ze swojego czujnika - dosc powiedziec, ze w Round-up-ie plyt na KT266 na www.anandtech.com podano tylko dwa modele Asusa i MSI, ktore czynia to prawidlowo (plyty na KT266A, czyli wciaz bardzo swieze modele ;)

    wniosek - nalezy pozostac przy "kryterium Akustyka": jesli komp dziala stabilnie, to temperatura nie jest za wysoka i nie ma sie czym martwic. jesli sa zwiechy, to przegrzewanie procka jest jedna z mozliwosci.

    pozdrawiam

    http://akustyk.magma-net.pl

    1. jak mozesz , glewik 29/09/02 00:12
      osadzasz mojego ecs-a o wprowadzanie mnie w blad.
      hlip hlip

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

      1. ocena 2 , akustyk 29/09/02 00:19
        przemysl sobie dlaczego ;)))))))

        http://akustyk.magma-net.pl

  5. gdzie temp. ? , Auror 29/09/02 11:34
    A tak apropos - gdzie sprawdzić w Sandrze temp. procka - szukam i szukam i znaleźć nie mogę - jestemw w tym zielony pomocy ;|

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  6. tu.. , glewik 29/09/02 13:28
    mainboard information -> temperature sensor

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    1. mailo byc pod postem , glewik 29/09/02 13:28
      gdzie temp. ? , Auror 29/09/02 11:34

      Pełnie bytu osiągniemy w nicości
      istenienia. /glewik

      1. eee , Auror 29/09/02 16:12
        temp. procka - to są jakieś różne temp. ?

        portnicki.com
        +++++++++++++
        portnicki@gmail.com

      2. ... , Auror 29/09/02 16:14
        qrde nie mam w zakładce mainboard information, nic takiego jak temperature sensor! ;(

        portnicki.com
        +++++++++++++
        portnicki@gmail.com

        1. a jaka masz , glewik 29/09/02 20:10
          sandre?

          Pełnie bytu osiągniemy w nicości
          istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL