Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7075 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Programik do przeliczania na inne systemi liczbowe - poszukiwany , mehow 30/09/02 17:36
j.w najlepiej potrafiacy zmieniac na dowolny inny system liczbowy i dodatkowo potrafiacy wykonywac podstawowe dzialania matematyczne. ( windowsowski ma tylko 4 systemy :(( ) Pewnie jesli powiem ze najlepiej by bylo gdyby byl przyjazny dla uzyszkodnika to zostane uznany za wybrednego ;)
Z gory dzieki za wszelka pomoc i pozdrawiam

Na cudze błędy patrzymy jak na
cudze kobiety. Mamy z nich dużo
więcej radości niż z własnych.

  1. jak nie ma pośpiechu to moge napisac na jutro ;] , b0bik 30/09/02 17:41
    123

    b0bik

  2. ;-) o jakie systemy chodzi ? , NimnuL-Redakcja 30/09/02 20:16
    podstawowe ma windowsowski ... nie starczy ?
    Moze kod Gray'a, uzupełnieniowy do 2 czy inne ?
    to najlatwiej robi sie recznie ;-))

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. o kolejne od dwojkowego do szesnastkowego , mehow 30/09/02 20:30
      j.w - jesli ktos ma pomysl jak samemu cos takiego skleic w Delphi to badzo bym prosil o pomoc.

      Na cudze błędy patrzymy jak na
      cudze kobiety. Mamy z nich dużo
      więcej radości niż z własnych.

      1. na www.4programmers.nat , b0bik 1/10/02 07:25
        bylo o tym glosno ostatnio to tam moze poszukaj

        b0bik

  3. ja mam ale , mic 30/09/02 21:03
    napisany w asemblerze :). Przelicza z dzisiętnego na inny dowolny (podstawa <= 34). Jak chcesz to mogę ci wrzucić na maila.

  4. bardzo chetnie , mehow 30/09/02 21:16

    wielkie dzieki

    Na cudze błędy patrzymy jak na
    cudze kobiety. Mamy z nich dużo
    więcej radości niż z własnych.

    1. no to poszło , mic 30/09/02 21:33
      jw.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL