Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DYD 21:59
 » ngP 21:59
 » Kenny 21:58
 » Curro 21:56
 » Fl@sh 21:55
 » PCCPU 21:48
 » Chrisu 21:40
 » Zibi 21:36
 » patinka 21:25
 » wrrr 21:23
 » XepeR 21:22
 » leon 21:20
 » Sebek 21:14
 » Syzyf 20:45
 » esteban 20:40
 » Hitman 20:38
 » skalak23 20:32
 » @GUTEK@ 20:30
 » pawcio 20:25
 » JE Jacaw 20:23

 Dzisiaj przeczytano
 42964 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

odczyty S.M.A.R.T , KrAtA 2/10/02 02:32
Mam takie pytanko- jak dużą wagę należy do nich przyjmować? Konkretnie chodzi mi o to, że moja prawie roczna BIV60GB wlasciwie z dnia na dzien spadla do ponizej polowy paska "fitness"(odczyt speedfan'em). Spadku wydajności w praktyce nie stwierdzilem, bad'ów też niet(przeszla format niedawno i stala sie niewolnikiem wd80gb, hehe) natomiast interesuje mnie sam fakt odczytu- czy nalezy sie tym przejmowa?. btw. jaki byscie polecili program do bardziej hmmm... przejrzystego odczytu danych ze s.m.a.r.(ka).t'a ?? Rowniez jakis faq/objasnienie pozostalych informacji odczytywanych przez niego by nie zawadzil :)

Hardkoor 4 Life

  1. Kiedys za wszelka cene chcialem sie w to bawic , rafu 2/10/02 11:26
    a teraz po co to komu.

    Active Smart Monitor np z progsow...

  2. siguardian... , Tummi 3/10/02 00:23
    fajny, prosty (?) i dziala ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

    1. ok. sprawdze , KrAtA 3/10/02 03:24
      moze cos sie dowiem ciekawego :)
      a tak btw to nie wiesz czy np. speedfan ma opcje odczytu czujnika temp. umieszczonego w BIV w sytuacji gdy podpieta jest jako slave ??

      Hardkoor 4 Life

      1. Kolejny raz polecę... , Umek 3/10/02 09:44
        DTemp'a - czyta temperaturki dysków mających czujniki i wyświetla je w tray'u - adres jest w archiwum...

        1. tyż polecam , GULIwer 3/10/02 13:33
          DTempa SiGuardian pare razy mi sie wywalił ale to chyba przez niodpowiednio skrakowany exe a w DTemp nie ma problemów bo jest free ;))

          I'm only noise on wires

  3. dobra , KrAtA 3/10/02 03:36
    widze ze ten siguardian to robi :) thx- fajny programik

    Hardkoor 4 Life

    1. loozik. , Tummi 3/10/02 22:34
      1 2 2,5 ;-)

      T.

      www.skocz.pl/uptime :D

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL