Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » Magnus 22:59
 » Flo 22:52
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » elliot_pl 22:40
 » GLI 22:32
 » wrrr 22:30
 » Agnes 22:24
 » ManiusNG 22:22
 » globi-wan 22:19
 » Armitage 22:09
 » stas 22:06
 » maddog 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 49684 postów,
 wczoraj 25017

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Belinea 10 60 55 , dombardo 2/10/02 13:22
Czy ktos ma moze taki monitor lub inny tej firmy?Interesuja mnie opinie glownie posiadaczy monitow ze stajni Belinea a nie opinie zaslyszane gdzies tam.1200 za 19-stke to nie duzo,tylko czy warto.

  1. ;-) widzialek kilka wynalazków , NimnuL-Redakcja 2/10/02 13:41
    tej firmy - trzech kolegów ma monitorki tejze firmy - jeden 15'' i dwoch ma 17'' ... dla mnie tragedia - cena nie wysoka, ale parametry, jakosc obrazu - zenada i nawet wrogowi bym nie polecil ... jakosc obrazu na 17'' w 1024x768 (ATI Radeon DDR) po prostu ponizej krytyki. plamka duza ...
    nie warto . lepiej dolozyc ze 200zł i masz niezla 19'' firmy takiej jak NEC, Samsung czy innych dobrych ...
    pozatym nazwa ;-) brzmi jak proszek do prania ;-)

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    1. Miałem do czynienia z Belineą , MTP 2/10/02 15:15
      17' i geometria obrazu była tak rozjechana, że korekcja niewiele poprawiła. Lepiej dołożyć i kupić coś naprawdę konkretnego np. NEC, Sony na trinitronie (mam IBM na trinitronie - obraz exstra)
      pozdro

  2. polecam gorąco teraz jest promocja Belinei , Fantomas 2/10/02 14:08
    w promocji dostajesz 30 % zniżki w punktach Vision Express oraz płyn jugola (kto pił po Czernobylu ten wie ze wyśmienity napój niegazowany)

    :-))))))))))))))))))))))))))))

    .... jezeli nie wyłapałes(aś)
    złosliwosci to przeczytaj raz
    jeszcze ...

    1. errata: , Fantomas 2/10/02 14:31
      to chyba był płyn lugola :-) , a Yugol to mój przyjaciel z którym już wiele płynów przelalem stąd ta pomyłka :-)

      .... jezeli nie wyłapałes(aś)
      złosliwosci to przeczytaj raz
      jeszcze ...

  3. moja Belinea 10 30 50 sprawuje się dobrze , Master/Pentium 2/10/02 14:16
    na Radku obraz jest zdecydowanie lepszy niż na GF :-)

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  4. Ja prawie od 3 lat , ulan 2/10/02 14:32
    jestem użytkownikiem Belinea 10 60 20. Przez ten czas raz był w serwisie (daleko miał biedaczek, bo ja mieszkam w Wawie a serwis w Bielsku Białej - naszczęście Door to Door ). Ogólnie nie mam do niego zastrzeżenm ale ja nie jestem jak niektórzy nasi Koledzy z boarda estetą i mam raczej małe wymagania. Pewnie jak by mnie było stać to bym kupił monitor porządnej firmy, ale ta Belinea nie jest najgosza, jak dla mnie.

    pozdr. ułan vel ulan
    "Uwielbiam zapach napalmu
    o poranku..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL