Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24

 Dzisiaj przeczytano
 1011 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

SB Live! 5.1 a może 6.1 ? , Shadow1 3/10/02 15:40
Powiem tylko, że SB Live! 5.1 działa też jako 6.1
Więcej pod adresem http://shadow1online.w.interia.pl

I WANT TO BELIEVE

  1. tak w ogole , NimnuL-Redakcja 3/10/02 16:23
    to bardzo fajna stronka...

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  2. bueeehheheheh ale czadu dales - ROTFL ROTFL ROTFL :DDD , Thadeus 3/10/02 16:46
    niby ciekawe i frapujace to ale jak obejrzalem schemat to ze smiechu z krzeslka spadlem (odszkodowanie powineniesz jakies dac :)

    no rzeczywiscie wyszlo scie te 6.1 tylko ciekw jetem jakim cudem chcesz uzyskac pasmo kanal centralnego tylniego z gniazdka subwoofera :). A moze to wmp9 jakies cuda robi, bill to geniusz . sowy ale nie moglem bo mnie rozwaliles.

    po pierwsze 4.1 nie oznacza ze masz 5 kanalow, ni nie tutaj sygnal subwoofera jest suma sygnalow z wszytskich 4 kanalow potraktowana filtren dolnoprzepustowum o chrakterystyce jakichs 6-8 db.

    to co masz w "6" kanalae to sugnaly dla subwoofera.

    Gratuluje "pomyslowosci"

    A tak z innej becczki jadne przyciski , ale tlo cos mryga czarno i bialo :( no i laduje sie i laduje :( ale okiej :)

    ...

    1. nie jadne tylko ladne ..... , Thadeus 3/10/02 16:51
      ... jeszce mi smiech nie przeszedl :P. NIe martw sie pomysl niezly z puszczeniem rear , oraz suba i centrala na 4.1 ale to nie to :), jesli chcialbyc uzyskac kolejne wyjscia na chipie emu10k to musisz zlapac na lutownice i bawic sie bezposrednio na chipie, a pozniej dodatkowo przeroutowac dodatkowe kanaly w asio. gdzies mialem linki do schematow takich przerobek, o ile pamietam mozna tak uzyskac 3 wyjscie cyfrwe i pare kanalow.

      ...

  3. Już dałem małe sprostowanie :P , Shadow1 3/10/02 17:13
    No ale to i tak dziwne, że 2 kanał w 3 wyjściu się odblokował.

    I WANT TO BELIEVE

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL