Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowo¶ci
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 00:27
 » Wedrowiec 00:17
 » esteban 00:15
 » elliot_pl 00:04
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06
 » @GUTEK@ 23:03
 » rooter666 22:48
 » ngP 22:45
 » Artaa 22:43
 » GLI 22:32
 » Agnes 22:24

 Dzisiaj przeczytano
 890 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
wł±czone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O ¦ Ć
    

Kolejne zmiany na plus szybkosci... , Kilgor-Admin 3/10/02 17:40
... teraz troszeczke pozmienialem sposob serwowania obrazkow winny one sie trzymac w cache'u przegladarki i raz zaladowane nie ladowac powtornie podczas czytania serwisiku.

Pozdr. Kilgor
Admin Board'a

  1. spooko , yeger 3/10/02 17:58
    nio to bajer

    Ludzie byli sobie kiedy¶ bliżsi, broń
    nie niosła tak daleko

  2. "Changes ain't good Leon..." , XTC 3/10/02 18:06
    ale chyba w tym przypadku nie ma to zastosowania...
    (już tylko czekam Seadog'a żeby wyprostował :)))

    ogólnie mam wrażenie, że widać iż przy od¶wieżaniu strony
    grafika "stoi" a nie zalewa się na nowo... a może tylko wrażenie - tym niemniej dobrze jest... tylko czekać jakich¶ kompresji i otwieranie tpc via GPRS będzie tanie jak barszcz :)

    Linux

    1. powinno byc widac... , Kilgor-Admin 3/10/02 18:09
      ...jak lazisz po stronach np kolejne watki board'a itd

      Pozdr. Kilgor
      Admin Board'a

  3. ok... stoi... , Ament 3/10/02 18:24
    tzn grafika;-)

    I
    -AMENT-
    I

  4. a mi sie kolory zmienily :) , atay 3/10/02 18:47
    dziwne, ale mozna sie przyzwyczaic :)

    _- Atay -_

  5. a ja powiem , Kane 3/10/02 19:15
    ze bardzo sie ciesze ze TPC stoi w naszym ukochanym miescie:) Bo przez zmiane providera na Multimedie strasznie mi dzialal jak byl na serwerze Balty. W koncu sobie poczytam

    Pozdro Kane

  6. fajnie ale ... , Olo 3/10/02 19:37
    ... mnie zmienil sie zupelnie profil kolorow! Nawet ladnie to wyglada ale za pierwszym razem deko sie zdziwilem.

  7. jeszcze pytanko;) , Ament 3/10/02 19:54
    Dlaczego z lewej strony w ramce szybkie ladowanie mam: wylaczone, a np na innym kompie jest: wlaczone - od czego to zalezy???

    I
    -AMENT-
    I

    1. sprawdz proxy... , Kilgor-Admin 3/10/02 23:30
      ... j.w

      Pozdr. Kilgor
      Admin Board'a

    2. Kilgor.... , Star Trek 4/10/02 08:56
      ja mam to samo-WYLACZONE szybkie ladowanie a przed zmiana mialem wlaczone-nic nie robilem w mojej sieci!!!

  8. zauwazylem wzrost szybkosci dzialania... , Czarek 3/10/02 22:23
    i to spory! wlasnie sie zastanawialem, co sie stalo ;-), gdy zauwazylem ten watek... teraz wszystko jasne!

    cool!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL