Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7173 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Fun :) , Maniak 3/10/02 23:37
http://avalon.toya.net.pl/whitewoof/sprawdzian.jpg

LOL :)

Zmień swój podpis na Boardzie

  1. o boŻe , no13 3/10/02 23:42
    :-/

    Iron Maiden

    1. yyyy , no13 3/10/02 23:44
      Poprostu niewiem co mam powiedziec.

      Iron Maiden

  2. no trochę kładzie na łopatki... , PrzeM 3/10/02 23:46
    ...ale miejmy nadzieję że to kartkówka jakiejś Disco Barbie niż chłopaka. No chyba żeby poeta to nowy jakiś był :))))) Swoją drogą, paskudny ten schemat - mogli się bardzie postarać.
    po,

    PrzeM

    above the mind - powered by meat...

  3. dales CZADU! , Tummi 4/10/02 00:02
    wpadnij do mnie next week jakos... na weekend spadam do LiLu ;-)))))))
    o CAE pogadamy ;-)

    T.

    www.skocz.pl/uptime :D

  4. Hehe... , Umek 4/10/02 01:08
    Jakie zadanie taka odpowiedź:
    1. zgodnie z poleceniem nie trzeba nic robić - elementy są już zaznaczone !!!
    2. Nie uznali chłodnika - czemu?
    3. Stacja 5,25 - co to?
    4. CPU w ciekawym miejscu...

    Błeeeee...

    1. schemat paskudny, ale ... , Tiamat 6/10/02 17:06
      2) chłodnik to faktycznie lepsza nazwa niż najczęściej używany wentylator - w końcu jesli spojrzeć na pełnioną funkcję to chłodzi a nie wentyluje.

      3) to raczej stary komputer (patrz punkt następny) - ale i w nowym coś takiego może się trafić - w postaci np. DVD Pioneera slot-in :)

      4) miejsce jak miejsce - po prostu komputer stary - i nie jest to plyta ATX tylko AT. W AT procek wypadal wlasnie tam - i przy okazji wentyl .. upsss .. CHŁODNIK mógł blokować karty PCI. Przykład MoBo poniżej. Hehe - swoją drogą to wtedy AMD i Intel miały jeszcze wspólną podstawkę do procków. Pamiętacie ? :)

      http://www.fic.com.tw/...oards/1stmain/va-503+.htm

      5) Co niby jest oznaczone na rysunku jako nr 5 ? Chyba RESET ;)

      6) No i te RAMy cos krótkie .. nawet jak na krótkie RAMy.

      Swoją drogą to mogliby rysunek uaktualnić - bo to raczej niedawny sprawdzian (od kiedy są gimnazja ?) - a tak bzdur uczą i jak ma uczeń w normalnym kompie znaleźć CPU (wyglądające jak pół mandarynki) czy HDD (większe od floppa ?!)

      Pozdro

      -+- TmT ---
      Jest 10 grup ludzi - jedni rozumieją kod
      binarny, drudzy nie.

  5. ha ha ha ;-) , NimnuL-Redakcja 4/10/02 10:17
    ;-))))))))))

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL