Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7174 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Wayne Hussey - , pippi 4/10/02 01:52
były gitarzysta Thew Sisters of Mercy i (obecny) lider The Mission koncertuje w Polsce. Nie tak dawno temu wróciłem z koncertu w szczecińskim klubie Hormon... Świetny wieczór - dużo fajnej muzyki zagranej solo przez Wayne'a akompaniującego sobie na gitarce lub elektrycznym pianinie... Niesamowity klimat i świetny kontakt z publiką...
Mieszkańcy Warszawy, Krakowa i (chyba) Wrocławia - nie przegapcie tego koncertu. Naprawdę warto wysupłać parę groszy na bilet - nawet jeśli ktoś nie jest fanem The Mission (ja nie jestem).
Polecam!!!

  1. a co , Kamil_W 4/10/02 09:36
    gral z innego repertuaru niz the missino i s of m? czytalem gdzies w zapowiedziach, ze mial tez jakies covery grac.

    i might fight this sickness, find a
    cure...

    1. Jak mnie pamięć nie myli - , pippi 4/10/02 10:42
      a może, bo mam gigantycznego kaca (nadmiar spożytego po koncercie piwa może zaszkodzić...) - to z repertuaru Sistersów nie zagrał nic. Covery były raptem ze dwa, a na resztę koncertu złożyły się kawałki The Mission - i te stare i te nowsze, w tym bodaj trzy premierowe.
      Tak w ogóle to The Mission zakończyło parę dni temu tournee po Stanach i widać było, że Hussey przyjechał tu odpocząć sobie przy mikrofonie - kasy przecież wielkiej nie zrobi na tych czterech koncertach jakie miał zaplanowane w Polsce. Widać jednak, że ma pozytywne nastawienie i prezentuje pełen luz bez żadnego pseudogwiazdorstwa... Ot, normalny, sympatyczny pan w przyciemnianych okularkach... Z uwagi na ten luz jest dość prawdopodobne (moim skromnym zdaniem), że program każdego występu będzie inny - na zasadzie "zagram na co akurat mam ochotę". Publika w każdym z miast może mieć tez trochę inne prośby (grał także "koncerty życzeń").
      Tak czy inaczej - polecam.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL