Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » pwil2 01:50
 » Guli 01:46
 » Martens 01:45
 » Zibi 01:35
 » Carat 01:33
 » power 01:24
 » piszczyk 01:23
 » elliot_pl 01:13
 » Wedrowiec 00:41
 » esteban 00:15
 » wrrr 23:43
 » Magnus 23:40
 » Sebek 23:39
 » Flo 23:31
 » Tomasz 23:23
 » Holyboy 23:20
 » Bonifacyz 23:20
 » Wolf 23:17
 » Kenny 23:15
 » Star Ride 23:06

 Dzisiaj przeczytano
 7585 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy warto upgrade`owac ? , Movalis 4/10/02 10:52
Czy Waszym zdaniem warto zmienic procka - z Athlona 1000 (ale typu B: fsb 100mhz, L1 64K !) na jakiegos A XP1600+ ? oraz grafe GF2pro na GF4ti4200 ?
Czy odczuje znaczny wzrost wydajnosci ? bedzie to kosztowalo ok 1000zlp minus kasa za sprzedany stary sprzet...

Reszta konfigu chyba jest ok (asusA7v133a, BaraccudaIV, 256ram, monitor sonyG220). Najbardziej zalezy mi na wydajnosci do gier (fpp), choc pewnie i filmy jakies poogladam...
Dzieki

  1. Kupiłem , Plum 4/10/02 11:19
    Athlona XP 2000+ za 450złna giełdzie , model 2100+ kosztuje 610zł.
    Grafika to raczej ATI 9500.

    najwiekszy polski zaklad
    elektoniczny -
    fabryka lamp kineskopowych

    1. a'propos... , irbar 4/10/02 11:25
      wie już ktoś coś o R9500 ?

      [Admin: Skasowano]

      1. chwile poczekaj .. , NimnuL-Redakcja 4/10/02 13:00
        a si ukaze .. podoobno za okolo 1000zl ma stac ... sadze, ze bedzie warta ceny .
        Movalis - lepiej poczekac na razie troche na nowy wypust kart - lada moment ATi wyskoczy z Radeonem 9500, nVidia z nowymi dzieciakami ... ceny pojda w dol ... procek to warto kupic juz cos okolo 2000+ do takich kart klasy GF4Ti czy Radeon 9500.

        Gdyby nie wymyślono elektryczności,
        siedziałbym przed komputerem przy
        świeczkach.

  2. Mam zamiar kupić AthlonaXP 1600+... , mykacz 4/10/02 11:46
    oddając wcześniej w rozliczenie do komisu mojego Durona 850. W moim wypadku jest to wymog spowdowany uzywaniem ECS K7S5A, ktora kiepsko pracuje z Duronami. Jeżeli chodzi Ci o samą wydajność to warto, natomiast na twoim miejscu jeszcze bym się wstrzymał i oszczędził kasę. Na takim sprzęcie jak Twój można jeszcze powalczyć :).

    "Czy są tu jeszcze jacyś Galowie?"

  3. Zmień najpierw grafikę... , Umek 4/10/02 12:27
    myślę że to będzie najbardziej odczuwalny wzrost - podawałem wczoraj wyniki dla R8500 i różnej szybkosci pracy XP...

  4. taa , RusH 4/10/02 13:46
    zmien tylko grafike , proca podkrec troche , tz ma odblokowany mnosznik wiec mu zjedz z mnosznikeim z 1x i FSB na 133MHz i ci styknie

    I fix shit
    http://raszpl.blogspot.com/

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL