 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » KHot 05:43 » @GUTEK@ 05:26 » hokr 05:08 » PeKa 05:07 » pwil2 02:30 » Visar 02:27 » Guli 01:46 » Martens 01:45 » Zibi 01:35

Dzisiaj przeczytano 29569 postów, wczoraj 55205
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Ile to jest warte ?.. , Clinic 6/10/02 16:28 No więc, moze mi ktos powiedziec ile dostane kasy za :
celeron 500 + wiatraczek
Płyta gl. Procomp do 600 mhz.
256 ram
Geforce 2mx Creative.- dobre pytanie , mel2 6/10/02 16:56
bo ja mam prawie to samo (cel 366@457) i 192 ramu i tyz chce to dzies upchnacDon't lose your head,
There can be only one. - no to , deadly 6/10/02 21:09
jak płyta na BX intela to tak bedzie z cztery stówki max, a jak płyta na viji to jeszcze mniej. ostatnio kupiłem cel466+przejście+cooler+płyta na BX i 256MB ramu za 200PLN.
naralubię robić nic |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|