Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45499 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jaki notebook do 4900zł , aspon 7/10/02 16:05
znajomy chce kupić notebooka więc stąd to pytanie, koleś chce głównie do pisania i oglądania dvd i divx, ale jego panienka chciałaby też czasmi pograc. jak narazie wymyślił coś takiego http://193.111.30.19/...asp?id=18&KatItemCId=4
co o tym myślicie? może coś na amd?

  1. moze takie? , J@rek 7/10/02 16:52
    w sumie roznice niezbyt duze
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=72
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=71
    i troche drozszy z athlon XP
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=3845

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

  2. wszystko , mirkrup 7/10/02 17:10
    byle nie na SISie.

  3. Hmmm... , PKort 7/10/02 17:16
    To zależy, czy notebook musi być nowy, czy te 4900 to ma być brutto, czy może być netto... Jeśli nie musi być nowy, to znajoma na kupiła niedawno (dwa tygodnie temu) na giełdzie Toshibe z PIII-850, 256MB SDRAM, 18GB HDD, DVD, sieciówką, sieciówką Wi-Fi, floppem na USB i modemem na PCMCIA, grafiką Tridenta, itd. Za wsztstko zapłaciła 4400. A jeśli musi być nowy i te 4900 może być netto, to zdecydowanie polecam Compaq'a Presario 700 - kosztuje mniej więcej tyle netto a ma jeszcze wbudowane CD-RW. Ogólnie od wynalazków typu CA, Eurocom, Actina czy GeoPC trzymałbym się z daleka.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    1. niestety koleć chce mieć gwarancję , aspon 7/10/02 17:19
      i te 4900 to brutto, no i jakby miał combo i 256 ramu to jakieś 5600 btutto by dał.

      1. Ale przecież , PKort 7/10/02 17:46
        na giełdzie też dostajesz gwarancję - sprzedawcy - z reguły na 12 miesięcy. Ale można jeszcze próbować uzyskac gwarancję producenta. Ale zainteresyj się poważnie tym Compaq'iem - kosztuje coś koło 5599 (zdaje się w Vobisie) i chyba ma combo.

        Heavy Metal or no metal at all
        whimps and posers - Leave the Hall !!

        1. pogadam i sprobuje kolesia namówic , aspon 7/10/02 18:26
          na coś lepszego

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL