Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45604 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy ktoś wie co to , Jax 7/10/02 22:18
Fairchild - prawdopodobnie firma produkująca pamięci - kupiłem takie cudo (DDR PC 2100 256MB), całkiem niezłe i niedrogie, pracują na 333 Mhz. Chciałbym informacji o stronie WWW albo cokolwiek na temat tej firmy.

  1. Kurde... , Yatanza 7/10/02 22:43
    Rolls-Royce tez nie jest zbyt popularna marka samochodu, ale zeby o niej nie slyszec ?

  2. ???????????? , Jax 7/10/02 22:54
    Nie wiem czy mam za to przepraszać? Masz coś konkretnego czy tak sobie piszesz. Nie chcesz pomóc to nie przszkadzaj.
    Jak miałeś coś innego na myśli niż mi się wydaje to napisz jeszcze raz.

    1. yyyyy... , Yatanza 7/10/02 23:05
      tak sobie tylko pisze... :-))))))

      buahahahaha...

  3. !!!!!!!!!! , Jax 7/10/02 23:08
    Jestem pod wrażeniem, wreszcie ktoś na poziomie.

  4. Sorry Jax , Yatanza 7/10/02 23:11
    ale odebralem tego posta jak w stylu: "kupilem takie cudo (procesor Intel P4) chciałbym informacji o stronie WWW albo cokolwiek na temat tej firmy."

    Fakt, jestem na poziomie.

    1. na otarcie lez , Yatanza 7/10/02 23:13
      http://www.fairchildsemi.com/

  5. NO problem , Jax 7/10/02 23:20
    Nie spotkałem wcześniej takich pamięci, a są naprawdę dobre, nie wstydzę się że czegoś nie wiem.

    Dzięki za pomoc. Jesteś na poziomie.

  6. mi sie kojazy z producentami samolotow bojowych , Thadeus 7/10/02 23:41
    ale to chyba fairlchid bylo.

    ...

  7. W sumie w takim samolocie , Jax 7/10/02 23:43
    teraz pewnie też siedzi trochę pamięci

    1. W postaci anglielskiego pilota:) , Ramone 8/10/02 03:10
      z IIWW.

      punks not red

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL