Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32
 » DYD 08:28
 » jenot 08:23
 » ligand17 08:20
 » Carat 08:18
 » Dhoine 08:17
 » Tomasz 08:16
 » marek_m 08:13
 » NimnuL 08:10
 » Dexter 08:09
 » PrzeM 08:03
 » bodeq 08:02
 » 247 08:01
 » Zbyl 07:46
 » Logic-3 07:43

 Dzisiaj przeczytano
 45651 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wyciszenie cd , Rocky 8/10/02 07:36
odp dla umka
jeden na dole delikatnie pcha do obudowy ok 100-120mm2
jeden pod zasilaczem pcha na proc (zmodyfikowany radiator Titan)
jeden na suficie wyciąga do góry (obudowa Codegen 6063)Wczoraj jeszcze trochę wygłuszyłem kompa poprawiając mój tłumik na wentyl od zasilacza .. trochę jak taki od pistoletu, wyciszyłem jeszcze jeden wentyl, uszczelniłem jeszcze trochę obudowę... he he przy zamkniętym oknie, w dzień słychać kompa z odległości 20cm ... a jak wiatr za oknem zawieje to go nie słychać... ... .. .

Ala ma kota,
kot ma Alę...

  1. Dzięki za info... , Umek 8/10/02 08:15
    Sam mam także ochotę na dostarczenie na procka powietrza z zewnątrz. Jednak próby nie na moim kompie z wentylem z tyłu wykazały minimalny spadek temperatury. Dlatego jeśli się za to wezmę to czeka mnie wiercenie boku obudowy...
    Gratuluję osiągnięcia dobrego wyniku !
    BTW: Ciekawe czy szukanie ciszy to kwestia wieku... :)))

    1. być może , Rocky 8/10/02 08:43
      a może nowy trend... muszę przyznać, że praca w ciszy to jest jak nowy wymiar... śmiga jak miło w połączeniu z komfortem
      .. a propos
      Wycinka z boku obudowy może i skuteczne (da dużo jeśli dziura będzie tam gdzie procek - efekt jakbyś pracował bez obudowy) ... ale to chałasuje .. oczywiści to to ma wpychać powietrze.. ten z tyłu obudowy, pod zasilaczem też powinien wpychać powietrze .. zrobiłem test wpychanie-wyciąganie (bez skojażeń) różnica ok 2-3st na kożyść wpychania...
      Pisałeś chyba, że masz titana ... poprawiłem radiator (przeróbka, doróbka) i dostałem w zamian -8st temp... co mnie skłoniło do obniżenia obrotów do ok 1800 (wyciszenie)..
      Pozdrawiam

      Ala ma kota,
      kot ma Alę...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL