Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » PeKa 10:09
 » ToM78 10:08
 » 247 10:07
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13

 Dzisiaj przeczytano
 54704 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

EasyRecovery 6 , west! 8/10/02 08:19
Czesc !
wiecie moze gdzie mozna znalesc pelna wersje w/w programu ?
Tylko nie mowcie mi ze w sklepie :))

  1. a czemu nie ze sklepu? , Druzil 8/10/02 08:45
    ???

    1. a ty , west! 8/10/02 09:29
      Masz wszystkie programy ze sklepu ???

      1. a ty jak kradniesz , Druzil 8/10/02 10:04
        to kazdemu o tym rozpowiadasz ?

        1. w woli scislosci ! , west! 8/10/02 11:49
          1. Nie kradnę !
          2. Polskie prawo dopuszcza używanie nielegalnej kopii do własnych celów, pod warunkiem, ze jej nie rozpowszechniasz.
          3. Mocne słowa "a ty jak kradniesz to kazdemu o tym rozpowiadasz ?" - nie pomyślałeś ze to oszczerstwo i pomówienie? Poczytaj trochę kodeks cywilny to się dowiesz co za to grozi! (o ile dobrze pamiętam to $24 i $26)
          4. Uważam, ze board jest po to by prosić o porady i dzielić się informacjami. A jak uważasz ze ten kto ściąga z netu nielegalne programy jest złodziejem to powiedz to tym wszystkim co ściągnęli UT2003 pełna wersje. Dlaczego wtedy się nie odzywałeś ? A może sam ściągnąłeś i teraz grasz 24h/dobe.
          5. Nie chce mi się z tobą gadać prymitywie !
          6. PRZEPRASZAM WSZYSTKICH ZGROMADZONYCH NA BOARDZIE KTORYCH MOGŁY BY URAZIC ME SLOWA.

          1. to dla ścisłości , resmedia 8/10/02 11:56
            podaj jeszcze paragraf, gdzie 'Polskie prawo dopuszcza używanie nielegalnej kopii do własnych celów, pod warunkiem, ze jej nie rozpowszechniasz.'

            desipere est juris gentium

            1. reguluje to kodeks karny , west! 8/10/02 12:29
              a artykuly to:
              278, 287, 291, 292
              W w/w arykulach nie ma slowa na temat sankcji za posiadanie nielegalnego oprogramowania. A zatem posiadanie jest legalne a le rozpowszechnianie to juz przestepstwo.

              1. pieprzysz bez sensu... , resmedia 8/10/02 13:05
                polecam lekturkę http://strony.wp.pl/wp/prawwwo/ - może polepszy się Twoja 'wiedza' prawnicza :)))

                desipere est juris gentium

                1. :)) , Druzil 8/10/02 13:33
                  Gosciu na nasrane i tyle.
                  Inteligencik hehehhe

                  Nie dosc ze nie umie dobrze ukrasc to sie jeszcze unosi honorem ze go ktos zlodziejem nazywa.

          2. taaaaa , Druzil 8/10/02 12:27
            Ręce opadają jak sie czyta te twoje wypociny.
            Napisz cos jeszcze mądrego, bo mamy tu z ciebie niezły ubaw.

  2. Mam wersje 5.0 , b0bik 8/10/02 13:25
    ostanio jak mi sie zchrzanił dysk to mnie ten program uratował miałem triala 6.0 i widzialem ze fajne ma bajery ale Full'a nie mam znaczy jest jsdn plik do sprawdzenia ale nie wiem czy to to jak będe miał Full'a to dam znać

    b0bik

    1. OK dzieki , west! 8/10/02 13:43
      Niestety wersja 5.0 ma problemy z odzyskiwaniem zip'ow. Z tego co wiem to 6 ma poprawiony ten blad.

      1. Juz nie jestes taki elokwentny jak przed chwila ??? , Druzil 8/10/02 13:53
        ????

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL