Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 10:12
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05
 » Pietka 10:03
 » leosh 09:52
 » Demo 09:52
 » Bonifacyz 09:50
 » jablo 09:48
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13

 Dzisiaj przeczytano
 54767 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

szybka [ANKIETA] - DRIVER_IRQL_ .... , Pinokio 8/10/02 18:18
Tak lub nie - prośba o krótkie odpowiedzi na pytanie:

"Czy widziałeś(aś) choćby raz na ekranie swojego monitora kompa z zainstalowanym WXP komunikat:
<<DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL>>"

Sorki, b0bik i inni walczący z tym w tej właśnie chwili.

A w odpowiedzi: jestem na TAK

  1. tak. przyczyna: zwalona taśma od HDD , Maverick 8/10/02 18:36
    123

  2. pefnie oczywiscie wina to karta TV , yeger 8/10/02 19:30
    tak samo jak wyzej

    Ludzie byli sobie kiedyś bliżsi, broń
    nie niosła tak daleko

  3. widzialem pare razy... rozne przyczyny , McKania 8/10/02 21:04
    jw.

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    1. panie , mel2 8/10/02 21:47
      ponoc miales byc 10min przy kompie - a tu co? dywersja?

      Don't lose your head,
      There can be only one.

      1. w necie, nie przy kompie , McKania 9/10/02 20:09
        bo informatyke studiuje :)

        logika rulz!!!! :)

        config: skóra, fura i coreDuo ;)

  4. tez mialem + extra gratis od Microshita , Yankes 8/10/02 21:39
    BAD_POOL_CALLER a czasem nawet bez hasla tylko same cyferki 0X0000008E - dysk sie wylacza i kompek se stoi (zawsze przy uruchamianiu). Po restarcie dziala. Mam wlasna teorie na ten temat potwierdzona przez kumpla, ze to zalezy wszystko od ukladu gwiazd na niebie oprocz czwartow po 16-stej i swiat... ech dobrze ze nie dalem im nic zarobic nigdy...

  5. TAK TAK TAK , b0bik 8/10/02 22:26
    dzisiaj juz z 5 razy a po przelozeniu karty TV na inne IRQ nie bylo zwisu przez pare godzin az tu ... BSOD ale tym razem inny komunikat (nie pamietam ale cos PAGE ... NOT PAGE AREA) mam nadzieje ze sie wiecej nie powtorzy bo juz zrobilem sobie obraz GHOSTEM. Jak tak to winda poleci w pisdu.

    b0bik

  6. NIE , NimnuL-Redakcja 9/10/02 09:11
    bo nie mam WinXP ;-)
    TAk - na Win2k to widzialem ;-)
    Tak na Win98 tez ;-))

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL