Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 11:35
 » resmedia 11:34
 » Liu CAs 11:33
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18
 » dugi 11:15
 » kojot 11:00
 » XepeR 10:56
 » Artaa 10:44
 » ziemoone 10:17
 » nth4 10:16
 » ToM78 10:11
 » PeKa 10:09
 » Kenny 10:05

 Dzisiaj przeczytano
 62403 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

jak plyta pod Durona 1300 , Tomac 8/10/02 21:56
Kumpel chce kupic nawa plyta i procesor ale ma malo kasy.Procek bedzie duron 1300 boxowy, ale nie wiemy jaką plyte tanią do niego dac. Plyta musi kosztowac w granicach 300 zeta no i raczej wydaje mi sie ze powinna byc na chipsecie Via.
Co sadzice o Shuttle DOT AK-32D Via KT-266A DDR?? Nic nie wiem o tej plycie, nigdzie nie widzialem racenzji ani nic takiego. A moze juz lepiej jakiegos ECSa kupic?? No bo co innego w tej cenie?? Pomozcie!! Dzieki z goory.

  1. ten shuttle dobry , mel2 8/10/02 21:58
    ecsa nie bierz -chyba ze sie potem chcesz tluc z bele czym

    Don't lose your head,
    There can be only one.

  2. Tak jest! - Shuttle... , Ar3cK 8/10/02 22:02
    ...dobre i tanie plyty glowne... strzez sie ECSow... chcociaz moze by Ci sie trafil "dobry" egzemplarz, ale nie warto ryzykowac :)...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

  3. ECSa kupuj, kupuj! , sebtar 8/10/02 22:05
    Nic tak nie nadaje się na wycieraczkę do butów jak płyta ECSa. Bo na płytę główną do kompa to nie za bardzo... Jeśli chcesz tanią to na KT266A powinieneśdostać teraz nawet markową płytę dość tanio - Epoxy 8KHA, Solteki DRV4 były dobre na tym chipsecie. Shuttle też całkiem niezłe robi, stabilne, ale bez kręcenia.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. ak35gt2 , mel2 8/10/02 22:06
      w kreceniu jest dobry

      Don't lose your head,
      There can be only one.

      1. popieram , Liu CAs 8/10/02 22:23
        dopiero co kupilem tego AK35GT2 i jest super, stabilny, TANI i po prostu cool. Z Shuttlem na KT266A tez mialem do czynienia i tez polecam. Shuttle zaczyna robic tanie i porzadne plyty.

        -= parówkowym skrytożercom,
        mowimy NIE =-

        1. Shuttle robił dobre płyty już lata temu... , PrzeM 8/10/02 22:52
          ...były w Adaxach i osobno sprzedawane w JTT. To jest stary dobry producent, a nie worek kartofli czy kilo kalafiora jak ECS.

          PrzeM

          above the mind - powered by meat...

          1. nie wiedzialem... , Liu CAs 9/10/02 23:25
            ... po prostu nigdy wczesniej nie mialem shuttle'a , a z tego co wczesniej czytalem to ludzie mieli z nimi problemy

            -= parówkowym skrytożercom,
            mowimy NIE =-

  4. mam takie samo zdanie na temat ECSa , Tomac 8/10/02 22:16
    ale sie spytalem bo o tym modelu Shuttle nic nie wiem. Wiec napewno nie ECS. A czy ktos wie moze gdzie znajde jakies recenzje na temat tej shuttle albo jakis innych tanszych plyt na KT266A??

    1. to moze tak inny shuttle , mel2 8/10/02 22:21
      np. SHUTTLE AK-312 KT266A DDR ATA100

      Don't lose your head,
      There can be only one.

    2. tu cos jest... , capri 9/10/02 00:09
      http://www.in4.pl/recenzje.htm?rec_id=111
      gdzies jeszcze widzialem recka dwoch plyt Shuttla na KT266A, ale ni cholery nie pamietam gdzie...

      Quidquid latine dictum sit,
      altum videtur

  5. synu....recenzji nie widziales? , McKania 9/10/02 20:24
    proponuje na google.com albo innym jachu poszukac - w brod tego jest

    config: skóra, fura i coreDuo ;)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL