|
TwojePC.pl © 2001 - 2025
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O ¦ Ć |
 |
| |
|
[ot] propozycja turnieju gry dla boardowiczow , mel2 8/10/02 23:06 mam tu na mysli www.zagraj.pl czyli popularny cronix.
Chciałbym zorganizowac hmmmmm - moze za wysoko mierze - chcialbym zaproponowac taki konkurs-turniej - np. w grze w statki - gra sie szybko i przyjemnie - powiedzmy w jakas sobote - np. ta co jest teraz - kazdy zalozyc by sobie konto o nazwie "nickztwojepc-tpc-turniej" - i pogralibysmy sobie troche - rozmawiajac w miedzyczasie - wylonilibysmy zwyciezce ktory to dostal by koszulke tpc (stawia admin :).
Zasady gry byly by proste - kazdy gra z kazdym parzysta liczbe gier - zeby byla mozliwosc rewanzu - a wynik kazdej potyczki zapisywalby w uwagach do swojego konta - po kilku takich rundach/ ew. po jednodniowej potyczce zliczylibysmy glosy i mieli zwyciezce -co Wy na to Panie i Panowie?Don't lose your head,
There can be only one. - fajnie mozna by , ale ja tam i tak wole pchelki :P , Thadeus 8/10/02 23:44
przy piffku. Ale ta koszulka musi byc jakas ekstra by zwyciezca chodzil dumny jak paw, np z podpisami Kilgora, DYD'a i s-ki. ? Jedny i niepowtarzalny model upiekrzony mazakami olelnymi niespieralnymi.
A tak przy okazji Co ze sprawa kubasow? NIe mam w czym goracego mleka na zimowe wieczory popijac :)... - no jasne , mel2 8/10/02 23:47
koszulka musialaby byc super hiper extra z podpisami mastahow naszego piekielka :)Don't lose your head,
There can be only one.
- pewnie , Agnes 9/10/02 00:23
na scrabble się piszę :)Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
Fizyk, a to jego Meta... - scrabble ciut dlugo trwaja , mel2 9/10/02 00:44
:)))Don't lose your head,
There can be only one. - ja tez chce!!! , Holek 9/10/02 03:09
moze zagramy Agnes partyjke pozakonkursowo?:)"...here I am on The Road again..." - jasne, Holek, tylko , Agnes 9/10/02 19:45
nie o trzeciej nad ranem ...
no problemo, daj znać na gg (271328) albo ICQ (112758908) którym¶ wieczorkiem.Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
Fizyk, a to jego Meta...
- fajny pomysł , Fantomas 9/10/02 00:30
ale wolałbym mel2 na ŻYWCA z tob± pograć.... jezeli nie wyłapałes(a¶)
złosliwosci to przeczytaj raz
jeszcze ... - ano , mel2 9/10/02 00:44
by beer :) bylo by milo :)Don't lose your head,
There can be only one.
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL |
 |
|
|
|