Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » 247 14:14
 » XepeR 14:12
 » Dexter 14:08
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » KHot 13:52
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48
 » Soulburne 13:46
 » Elektron 13:40
 » Zbyl 13:29
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40

 Dzisiaj przeczytano
 74395 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

drukarka epson LX1050+ pomóżcie jeżeli wiecie coś na jej temat , fiskomp 10/10/02 07:48
Mam zamiar kupić drukarkę igłową do mojej firmy, na allegro zobaczyłem ofertę sprzedaży tej drukarki, ale mam zgryz.

1. Czym różni się model LX od FX (numer ten sam) ?
2. Czy jest to w miarę dobry sprzęt ?
3. Jak sprawdzić czy działają wszystkie igły w głowicy ?
4. Gdzie można znaleźć jakieś opisy lub manuala (bo jak znam życie to nie ma tego w zestawie) tej drukarki, przekopałem net i znalazłem coś niecoś na ruskich stronach a ciężko coś przeczytać bo moja przeglądarka nie wyświetla cyrylicy.
5. Czy można jeszcze dostać tasiemkę barwiącą bez problemu ?

Jeżeli coś kolwiek wiecie proszę pomóżcie, bo nie chcę się wkopać w g...

pozdrawiam,

  1. nie , Jumper 10/10/02 08:16
    znam tej drukarki, ale moze lepiej zastanow sie nad OKI microline 321 (ew. nowsza 3321), drukarki prawie nie do zalechania a i z tasmami nie ma problemu

    "Łatwiej wybaczyć wrogowi niż
    przyjacielowi"
    William Blake

  2. Dokladnie , Tryna 10/10/02 09:58
    OKI sa nie do zdarcia, pod warunkiem, ze bedziesz uzywal oryginalnych tasm (chodzi o smarowanie glowicy). Heavy duty za rozsadna cene, najlepiej kup nowke, to w promocji dostaniesz 2 lata gw. albo materialy eksploatacyjne - ale to tylko u partnerow OKI

    De Gustibus non Disputandum Est

    1. tia, ale ta cena :( , fiskomp 10/10/02 10:25
      j.w.

      pozdrawiam,

  3. lx 1050+ , remus 10/10/02 18:54
    to następca fx1050, moim zdaniem nie jest to zły sprzęt , jeśli chodzi o testy to zadzwoń do autoryzowanego serwisu epsona, przez telefon podadzą ci pewnie jak uruchomić test drukarki, nie pamiętam dokładnie ale przytrzymaj klawisz font lub lf/ff i włacz przycisk power.Taśmy kupisz bez problemu zarówno oryginały i zamienniki, nie są drogie, oprócz głowicy sprawdź stan tasiemki która dochodzi do głowicy, przy dłuższej eksploatacji przeciera się, ale nowa nie kosztuje więcej jak 30zł,

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL